Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Ohër
 • Stip
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Programim
 • Ueb dizajn
 • Kompjutera - softuer kompjuterik - zhvillim
 • Kompjutera - softuer kompjuterik - tregti
 • Softuere - zgjidhje
 • Inxhinieri Dhe Teknologji Informatike
 • Shkolla Për Kompjutera
 • Dizajnues - Advertajzing Dhe Grafikë
 • Kontabilitet - Softuere
 • Shkolla Për Gjuhë Të Huaja
 • Kontabilitet - Agjenci Dhe Shërbime
 • Kompjutera - Pajisje Dhe Harduare - Tregti
 • Kompjutera - Sisteme Kompjuterike
 • Kompjutera - Rrjete Kompjuterike - Dizajn Dhe Instalim
 • Internet - Veb Hosting
 • Internet - Shërbime
 • Telefona Celularë – Zhvillim I Aplikacioneve
 • Animacione - 3D
 • Qendra Edukimi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Programim

Bllu shift


 • Adresa: Naum Naumovski 50-3/10
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

programim

Babylon Software Solution


 • Adresa: Aminta III 6/11 (Lleninova)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Best Net Studio


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 67 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00

Kategoritë:

programim, ueb dizajn

Bllank Softver


 • Adresa: Borka Tallevski 26/2-9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Blank është një kompani që zhvillon dhe mirëmban softuerin e aplikimit si dhe zbatimin e tij.

BluShedou


 • Adresa: Kole Kaninski 11-b
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

Kategoritë:

ueb dizajn, programim

Bright box


 • Adresa: Dr.Konstatin Robev 12
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

ueb dizajn, programim

Controlplus solutions


 • Adresa: Bllagoja Celev 12
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7880 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 14:00 deri më 23:00

Dajana SDC


 • Adresa: Bukureshka 3
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

programim

Dck Data


 • Adresa: Strezovë 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

programim

Ekomvise


 • Adresa: Pellagonka 2
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

Министерот за економија, Крешник Бектеши, присуствуваше на Саемот на бизниси од општина Сарај кој се одржа во организација на фондацијата „Албиз“.Министерот во ...
сите 15 | | | веќе видена

За два месеца платформата Отворени финанси имала 203.605 прегледи од страна на 19 илјади корисници, кои просечно поминувале 7.07 минути, покажуваат податоците ...
сите 71 | | | веќе видена

Додека скенирачите на фискали сметки се „острат“ за новата тура пари кои треба да легнат на нивните трансакциски сметки, што се очекува во февруари, нејасно е ...
сите 10 | | | веќе видена

Со повеќе од 20 години искуство како претприемач и инвеститор во Хајтек бизниси со фокус на потрошувачката технологија, Џоди Голдстајн знае повеќе работи за ...
сите 10 | | | веќе видена

Швајцарските приватни банкари се жалат дека некои од нивните клиенти повлекле голем дел од своите пари од банките со цел сами да ги чуваат, без оглед на тоа ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj