Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Shkolla baleti
 • Shkolla për vallëzim
 • Shkolla muzike
 • Aerobik
 • Grupe vallëzimi
Повеќе филтриПомалку филтри

Shkolla baleti по градови

Kavadar Probistip Shkup Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla baleti

Art Balet


 • Adresa: Nikolla Parapunov 3-a lok.4/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10437 км

Kategoritë:

shkolla baleti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balerina


 • Adresa: Illindenska 55
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:00

Kategoritë:

shkolla baleti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bullfrogs Produkcija


 • Adresa: Mille Pop Jordanov 68 kulla 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crescendo


 • Adresa: Crvena Voda 26
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Detski svet


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov p.n., MKC
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diadema


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 70/1-1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10443 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eureka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilija Nikollovski Luj


 • Adresa: Cërvena Skopska Opshtina 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LebedKategoritë:

shkolla baleti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rebis


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 2/2 (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10439 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 17:00 deri më 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rebis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Reverans


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 116-5/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10443 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 18:00 deri më 21:00

Kategoritë:

shkolla baleti, aerobik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sonce


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 59, mezanin
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10442 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teatri i Operës dhe Baletit të Maqedonisë-MOB


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10440 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1414583089_49.png?t=true&w=300&h=300

Anabella


 • Adresa: Lublanska p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llazo Micev-Rale


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovci p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈10518 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Baleti


 • Adresa: Cvetko Tonev p.n., Shtëpia e kulturës
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈10469 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата утре на седница ќе ги разгледува двете законски решенија кои се однесуваат на најавеното намалување на ДДВ на електричната енергија и воведувањето ...
сите 260 | | | веќе видена

Најодговорно тврдам дека поскапувањето побарано од енергетските компании нема да биде прифатено и Регулаторната комисија за енергетика ќе си прави анализи врз ...
сите 45 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Кинеската централна банка испрати известување до финансиските институции на земјата упатувајќи ги да престанат да се занимаваат со ...
сите 28 | | | веќе видена

Лина Ѓорческа, најдобрата македонска тенисерка, во следните 10 години за себе гледа светла иднина и многубројни освоени светски турнири. Во новото видео од ...
сите 8 | | | веќе видена

Машката популација има полесен пристап до финансиите. Четириесет и пет отсто од вкупниот број индивидуални кредитокорисници се жени, додека 55 отсто се мажи, а ...
сите 58 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj