Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Shkolla për vallëzim
 • Aerobik
 • Shkolla baleti
 • Grupe vallëzimi
 • Joga
Повеќе филтриПомалку филтри

Shkolla për vallëzim по градови

Manastir Ohër Shkup Strumicë Tetovë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla për vallëzim

Menada


 • Adresa: Strushka 8
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ALeksandrija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anabella


 • Adresa: Llazo Osmakov 16
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anastasija centar


 • Adresa: Shirok Sokak 61 kat.2
 • Vendi: Manastir
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bitriks kru


 • Adresa: Ellisie Popovski Marko 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 16:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Branimir i Brankica


 • Adresa: Gjorçe Petrov 7-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 22:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00 • D nga 18:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Branimir i Brankica/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brejk a leg


 • Adresa: Venijamin Maçukovski 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 16:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dancers United MK


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 62
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 18:00 deri më 22:00 • D nga 15:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diadema


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 70/1-1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eat the beat/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eureka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institut Tangom


 • Adresa: Kolle Nedellkovski 63
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KaDance


 • Adresa: rr.516 nr.4
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marball


 • Adresa: rr.1732 nr.4-a/16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 16:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poll Pipll


 • Adresa: Sava Kovaçeviq 47
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 17:30 deri më 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prima Danca


 • Adresa: Vlladimir Komarov 1-a/5 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Queens dance club


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 5
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rebis


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 2/2 (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 17:00 deri më 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rebis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Економските активности во ТИРЗ во 2021 година се највисоки досега од постоењето на Зоните, а со новиот концепт за привлекување на инвестиции воведен пред една ...
сите 49 | | | веќе видена

Малопродажните цени на бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98, се зголемуваат за 0,50 денари/литар, во однос на малопродажните цени утврдени со одлуката ...
сите 29 | | | веќе видена

Цената на електричната енергија на берзите долгорочно ќе се стабилизира од 80 до 120 евра за мегават час, но мислам дека цела 2022 година нема да ја поминеме ...
сите 42 | | | веќе видена

Најавата на Владата за легализирање на трговијата со криптовалути остави позитивен впечаток кај трговците со овие дигитални средства, кои сепак оставија ...
сите 28 | | | веќе видена

Македонскиот политичар Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии реагира на предлогот на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев кој препорачува да се ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj