Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shkolla për matematikë
 • Shkolla për gjuhë të huaja
 • Qendra edukimi
 • Shkolla për kompjutera
 • Orë private (mësimi)
 • Përkthyesë
Повеќе филтриПомалку филтри

Shkolla për matematikë по градови

Manastir Ohër Resnjë Shkup Stip Strugë Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shkolla për matematikë

Neting


 • Adresa: Ilindenska 18-a
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vision Academy/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Abakus


 • Adresa: Dimitar Vllahov 57/6
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10736 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aksioma Plus/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Algoritam


 • Adresa: Brigada e 1-rë sulmuese Maqedonase 6
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈10724 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klover/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klubi arsimor Chunga lunga


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 36-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llogos Pllus


 • Adresa: Dimçe Llahçanski 74
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10768 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Logos Plus


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 75
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00

Kurse të rregullta, inenzive për gjuhë të huaja dhe kompjuterë, Kategorizim ndërkombëtarë, E-KLASË përmes www.logosplus.mk, Dëftesa/vërtetime/përkthime (gjyqsore, me shkrim), Shkolla në Manastir (070691-373) dhe Resnjë (071/211876)

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/26a06352082f234dd1e554ba9e161f41.jpg?t=true&w=300&h=300

Logos Plus


 • Adresa: Kërste Trajçevski p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈10748 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MTS


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 9-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Matematikë - Olivera Arsova


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 96
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Obrazoven Centar Edukacija 5


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 19 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 19:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Opportunity U/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orë për kontabilitet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pisi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pitagora/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poli Proekt inxhiniering


 • Adresa: Dobrivoe Radosavlleviq 1-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10743 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendër Algoritam


 • Adresa: Dame Gruev, QT Paloma Bjanka 16, kati 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Smart-Qendër Edukuese


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 63/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Кинеската економија се прошири со побрзо од очекуваното темпо во првите три месеци од годината, потпомогната од политиките насочени кон стимулирање на растот и ...
сите 21 | | | веќе видена

Рокот за избор на нов универзален снабдувач со електрична енергија речиси истекува, а сè уште нема официјална информација која компанија во следните пет години ...
сите 6 | | | веќе видена

Чевларската компанија „Д-р Мартенс“, најпозната по чизмите „Мартин“, е во неволја бидејќи акциите на британската компанија на лондонската берза денеска паднаа ...
сите 6 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Европскиот инвестициски фонд (ЕИФ), дел од Групацијата на Европската инвестициска банка (ЕИБ), потпиша договори со 11 банки и ...
сите 18 | | | веќе видена

Државата се задолжи на домашниот пазар преку две емисии на државни обврзници во вкупен износ 49,5 милиони евра. Македонска берза соопшти дека од денеска на ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj