Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Kumanovë
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Strumicë
 • Prilep
 • Vinicë
 • Gjevgjeli
 • Veles
 • Probistip
 • Tetovë
 • Radovis
 • Gostivar
 • Shën Nikollë
 • Strugë
 • Kërçovë
 • Mavrovë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Çerdhe fëmijësh dhe ente parashkollore

Jabolcinja


 • Adresa: rr.101 nr.3, f.Jegunovcë
 • Vendi: Tetovë

Mlladost


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovci p.n.
 • Vendi: Tetovë

11 Shtatori


 • Adresa: Kole Nedellkovski 17
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 17:00

11 Tetori


 • Adresa: Brigada e 2-të Maqedonase p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 18:00

13 Nëntori-Park


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

13-ti Noemvri-Jasmin


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij p.n. (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

13-ti Noemvri-Kukushka


 • Adresa: Kukushka 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

7 Shtatori


 • Adresa: Partizanska 14
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7869 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 18:00

8 Marsi


 • Adresa: Hristo Tatarçev 45 (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 18:00

Mapa

До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
сите 136 | | | веќе видена

Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
сите 8 | | | веќе видена

се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
сите 7 | | | веќе видена

Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
| | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи