Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Strumica
 • Bitola
 • Stip
 • Gevgelija
 • Veles
 • Kumanovo
 • Gostivar
 • Tetovo
 • Prilep
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Product packaging & shipping materials
 • Packaging - cardboard
 • Packing & packaging materials & supplies
 • Packing foils
 • Printing & writing paper products - wholesale
 • Printing Services
 • Cardboard, Carton & Corrugated Boxes
 • Catering - Packaging
 • Sacks & Bags
 • Paper Bags
 • Plastics & Plastic Products
 • Printing Services
 • Packaging - Plastic Foils
 • Plastics & Plastic Products - Manufacturers & Wholesale
 • Stick-On Ribbon (Sticky Tape)
 • Advertising & Promotional Products
 • Plastic Bags
 • Packaging Machinery
 • Folks - Aluminum
 • Packaging - Plastic Bottles
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Product packaging & shipping materials


Deman/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Din best


 • Address : bul.Partizanski Odredi 127
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10681 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dumal


 • Address : bul.3-ta Makedonska brigada 10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duopak


 • Address : Lazar Licenovski 31-B
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elema


 • Address : Str.51 br.132 Stopanski dvor
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10677 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

ЕЛЕМА, вашиот сигурен и лојален партнер, е основана во 1991година.Со повеќе од 27 години искуство, не само што гарантираме висок квалитет, туку и иновативен пристап за да им ги дадеме на нашите клиенти само најдобрите и креативни решенија и искуства кога станува збор за обликување(калапи за машина) со вбризгување и дување, како и производство на предмети од пластични маси, со цел да се задоволат потребите и барања на нашите ценети клиенти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568892050_01.jpg?t=true&w=300&h=300

Elibo Trejd


 • Address : Dragan Stoparevic 2
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ferprom


 • Address : ul.852 br.62 kompleks Gazela
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:30 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flaska/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fluting-mak


 • Address : Raklis b.b.
 • Place: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fustelarko borec


 • Address : Industriska b.b., p.faks 74
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10771 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ginis


 • Address : Borka Taleski 212
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈10751 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gumaterm


 • Address : 11-ti Oktomvri 29/1 lok.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 15:00

Gumaterm is a company that sells micropore rubber and profiles, engineering plastics, rubber products at the most favorable prices and with the highest quality.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1560236193_75.png?t=true&w=300&h=300

Hartoplast


 • Address : Slobodan Mitrov Danko 3
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈10812 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ile euro kartonal


 • Address : Industriska 36, s.Rabrovo
 • Place: Valandovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Растот во технолошко индустриските развојни зони продолжува и во месец април, со зголемен раст на извозот и увозот и стабилни работни места, покажува редовната ...
сите 31 | | | веќе видена

Малопродажната цена на бензинот ЕУРОСУПЕР БС-95 од ноќеска на полноќсе намалува за 0,50 денар/литар, а малопродажните цени на бензинот ЕУРОСУПЕР БС-98, ...
сите 65 | | | веќе видена

Ги најавуваше на голема врата, но лани не успеа никому да му го довери статусот на мега стратешки инвеститор, односно ниту еден проект не успеа да стане ...
сите 10 | | | веќе видена

И најновите мајски податоци покажуваат раст на цените, а со тоа и раст на трошоците на живот. Народната банка веќе ја зголеми проекцијата за инфалцијата ...
сите 36 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути НЛБ Банка во соработка со своите повеќегодишни партнери Сава осигурување, Кроациа осигурување Живот и Сава пензиско друштво ...
сите 36 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel