Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumica
 • Kavadarci
 • Skopje
 • Gevgelija
 • Radovis
 • Berovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Packaging - wood
 • Lumber - manufacturers (timber)
 • Pallets
 • Packaging - cardboard
 • Sawmills
 • Firewood
 • Product Packaging & Shipping Materials
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Packaging - wood

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Geneks kompani


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 100
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7859 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grafopromet


 • Address : Pero Nakov 136-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambalaza Paralidov


 • Address : s.Bosilovo 213
 • Place: Strumica
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambalaza kabran


 • Address : Industriska б.б.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7926 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angrovardar


 • Address : Andon Shurkov б.б.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 21:00

DPTU ANGROVARDAR TODOR Ltd Veles is a company that produces wooden packing: pallets, baskets for agricultural products, transport boxes, coasters and all kinds of wood products on request.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590479802_39.gif?t=true&w=300&h=300

Desiva prom


 • Address : Belasica 12
 • Place: Bogdanci

Categories:

packaging - wood

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Europak


 • Address : Industriska zona Sever б.б.
 • Place: Strumica

Categories:

packaging - wood

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gama Design


 • Address : s.Petralinci
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7973 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grafopromet


 • Address : Marshal Tito б.б.
 • Place: Berovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lil Javor


 • Address : Goce Delchev, s.Negorci 67
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7975 км

Categories:

packaging - wood

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mite Bogoevski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlado/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Monevi Stil


 • Address : s.Lubnica Konche
 • Place: Radovis

Categories:

packaging - wood

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikom


 • Address : Industriska 116
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7926 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pandana


 • Address : bul.1-vi Maj 354-а
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7909 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1626351703_55.png?t=true&w=300&h=300

TP Goce Stavrov


 • Address : VMRO 11
 • Place: Pehcevo

Categories:

packaging - wood

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tihi-Ros


 • Address : Marshal Tito, s.Rosoman 57
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7917 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

Categories:

packaging - wood

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ukras


 • Address : Trajko Nikoloski б.б.
 • Place: Prilep

Categories:

packaging - wood

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vistoni ZP


 • Address : Goce Delchev б.б.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7970 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Економските активности во ТИРЗ во 2021 година се највисоки досега од постоењето на Зоните, а со новиот концепт за привлекување на инвестиции воведен пред една ...
сите 49 | | | веќе видена

Малопродажните цени на бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98, се зголемуваат за 0,50 денари/литар, во однос на малопродажните цени утврдени со одлуката ...
сите 29 | | | веќе видена

Цената на електричната енергија на берзите долгорочно ќе се стабилизира од 80 до 120 евра за мегават час, но мислам дека цела 2022 година нема да ја поминеме ...
сите 42 | | | веќе видена

Најавата на Владата за легализирање на трговијата со криптовалути остави позитивен впечаток кај трговците со овие дигитални средства, кои сепак оставија ...
сите 28 | | | веќе видена

Македонскиот политичар Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии реагира на предлогот на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев кој препорачува да се ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel