Polimeri plast


 • Address : Lece Koteski 50, p.fah 156
 • Place: Prilep


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  Uniplast BK


  • Address : Partizanska b.b.
  • Place: Struga
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

  Tanks, pools and containers, as part of the equipment in food, metal, construction, agriculture and many other industries, and in many households and individual objects. Sewer manholes and water meter boxes, water use and satisfaction of Commerce; tanks for wastewater treatment plants installed in many water systems, sewage systems and wastewater-treatment systems

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568359280_62.png?t=true&w=300&h=300

  Elema


  • Address : Str.51 br.132 Stopanski dvor
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7416 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  ЕЛЕМА, вашиот сигурен и лојален партнер, е основана во 1991година.Со повеќе од 27 години искуство, не само што гарантираме висок квалитет, туку и иновативен пристап за да им ги дадеме на нашите клиенти само најдобрите и креативни решенија и искуства кога станува збор за обликување(калапи за машина) со вбризгување и дување, како и производство на предмети од пластични маси, со цел да се задоволат потребите и барања на нашите ценети клиенти.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568892050_01.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi Zone

  Stilnik  Styler dooel is a manufacturer of two programs of plastic products - production of plastic equipment for beekeeping and production of transparent vacuum packing with various sizes.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1427101700_19.jpg?t=true&w=300&h=300

  2001 Oskarplast


  • Address : Industriska b.b.
  • Place: Struga
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Oskarplast is one of the leading manufacturers of reinforced polyester products.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1541759402_18.png?t=true&w=300&h=300

  Премиерот Зоран Заев денеска на својата фејсбук страница напиша дека поддршката на домашниот туризам и ваучерите „Дома си е дома“ дадоа одлични резултати за ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Управата за јавни приходи известува дека во текот на месец февруари 2021 година ќе се врши исплата на дел од ДДВ на граѓаните кои скенирале фискални сметки ...
  сите 16 | | | веќе видена

  „УНИБанка“ АД Скопје денес, 22 јануари 2021 година ја исплати четвртата полугодишна камата на сопствениците на Перпетуални обврзници со ISIN MKBLBA200011 и ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Македонските граѓани успеале да тргнат пари на страна и за време на најголемата пандемија и економска криза која ја памети светот. Вкупните заштеди во банките ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel