Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
 • Veles
 • Negotino
 • Gevgelija
 • Bitola
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pallets
 • Sawmills
 • Lumber - manufacturers (timber)
 • Packaging - wood
 • Pellets
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pallets

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking6 days a week

Angrovardar


 • Address : Andon Shurkov b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10725 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00 • Sat from 00:00 to 00:00

DPTU ANGROVARDAR TODOR Ltd Veles is a company that produces wooden packing: pallets, baskets for agricultural products, transport boxes, coasters and all kinds of wood products on request.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590479802_39.gif?t=true&w=300&h=300

Alpine-wood


 • Address : s.Preljubishte
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10665 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Paleta A LjCategories:

pallets

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambalaza Paralidov


 • Address : s.Bosilovo 213
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10795 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aries primaCategories:

pallets

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Charlie style life


 • Address : Sv.Joakim Osogovski 3
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈10706 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzoda trejd


 • Address : Marshal Tito, s.Negorci 50
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈10807 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elmoterm/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gama Design


 • Address : s.Petralinci
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10792 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geneks kompani


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 100
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10692 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jela/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jela kiro/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paleta ServiceCategories:

pallets

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pandana


 • Address : bul.1-vi Maj 354-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10770 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pila komercCategories:

sawmills, pallets

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TV Kompani Trejd


 • Address : s.Koleshino
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10804 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 17:00

Categories:

sawmills, pallets

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tri rekiCategories:

sawmills, pallets, pellets

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vertigo design


 • Address : Vera Radosavljevikj 12-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 08:00 to 17:00

Categories:

pallets

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 80 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 59 | | | веќе видена

Официјалните податоци покажуваат дека големите синџири супермаркети се најважниот канал на продажба за стоки за широка потрошувачка. Затоа што токму тие осум ...
сите 8 | | | веќе видена

Кафето во Србија наскоро ќе поскапи. Од 1 јули ќе има нова цена. Првичните информации кои се појавија навестуваа поскапување за околу 50 отсто, а по неколку ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel