Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Plastics - raw materials & granules - merchants
 • Plastics - recycling
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Plastics - raw materials & granules - merchants in Skopje

18-ti Noemvri komerc


 • Address : Borka Taleski 11/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intelcom (Intelkom)


 • Address : ul.1, industriska zona Vizbegovo 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10680 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Refinex


 • Address : ul.1616, reonski centar Aerodrom 54/6
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SNS Re-plast


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 18, p.fah 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ultrapolymers


 • Address : bul.Jane Sandanski 22-1/13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

И по три години постоење, продолжуваме да работиме како да ни е прв ден! Митра е целосно фокусирана на Вас. Секојдневно работиме целосно да одговориме на ...
сите 16 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски најави дека Владата наскоро ќе излезе со нов пакет антикризни мерки, насочени кон најранливите категории на граѓани. -Ние задутре ...
сите 98 | | | веќе видена

Активностите на АГРО Синдикатот и Сојузот на синдикатите на Македонија дадоа конкретни резултати и во петокот на вработените во АД Водостопанство на РСМ во ...
сите 59 | | | веќе видена

Согласно договорот помеѓу „Макпетрол“ АД Скопје и „Гаспром експорт“, како и движењето на цената наприродниот гас на светските берзи, „Макпетрол“ АД Скопје ги ...
сите 17 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel