Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Strugë
 • Gostivar
 • Dellçevë
 • Kavadar
 • Strumicë
 • Manastir
 • Prilep
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Rërë dhe çakalli
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Ndërtimtari - materiale
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Ndërtimtari - mekanizma
 • Beton - Prodhim Dhe Tregti
 • Transport I Rërës, Dheut Dhe Betonit
 • Gurore
 • Ndërtimtari E Ulët
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Bekaton - Produkte
 • Eskavatorë (Bager)
 • Beton - Prodhime Nga Betoni
 • Dru - Lëndë Druri - Prodhim Dhe Tregti
 • Gips Dhe Produkte Prej Gipsi
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Ndërtimtari E Lartë
 • Gurë - Tregti
 • Transport Ndërkombëtar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Rërë dhe çakalli

Meli Trans


 • Adresa: Rr.Industriale p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

Urban plan


 • Adresa: F.Sllatinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

Alem kompani


 • Adresa: f.Konjare e poshtme rr.3 nr.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7447 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

Asnera


 • Adresa: f.Frëngovë
 • Vendi: Strugë

Dine trejd


 • Adresa: 11 Tetori 45
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7472 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00 • Sh nga 07:00 deri më 14:00

Emvi komerc


 • Adresa: Nevena Stojkova 2-1/3
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Euro progres


 • Adresa: rr.1 nr.3 f.Konjare e poshtme
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7447 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Evrogradba


 • Adresa: Rruga Industriale p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7482 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

Mapa

Градежбна експанзија во скопски Аеродорм. Според Државната статистика, во јули била предвидена изгрдба на 600 стана во цел скопски регион, од ова близу 500 се ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи