Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bravarë
 • Çelëspunues
 • Brava - prodhim dhe tregti
 • Hekur i farkuar
 • Rrethoja dhe parmakë - përpunim dhe tregti
 • Brava Sigurie
 • Mermer Dhe Granit - Prodhim Dhe Tregti
 • Dyer - Automatike
 • Arka, Sefe Dhe Kasaforta
 • Teneqepunues
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bravarë

Bravar Dzeti Metal


 • Adresa: f.Reçicë e Vogël
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

Kategoritë:

bravarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fe 2-Iron


 • Adresa: f.Reçicë e Vogël
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tenda 4


 • Adresa: Dolno Sedlarce
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7396 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Timi Metal


 • Adresa: Autostrada Tetovë – Gostivar
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , Sh - D nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Union Metal


 • Adresa: f.Reçicë e Vogël
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andonovski Zllate


 • Adresa: Bozin Nikolov - Silni 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big gan


 • Adresa: Xhon Kenedi 5 lok.18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bruno-servis çelësash


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 70-b lok.19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Kategoritë:

çelëspunues, bravarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bube Metal 2020Kategoritë:

bravarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chelichna Raka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dide-metal


 • Adresa: Pirinska 49-A
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 19:00

Kategoritë:

bravarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duh


 • Adresa: Nikolla Teslla 16
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elvaz Metal


 • Adresa: Karaman Atanas 22
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gama Metal


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7423 км

Kategoritë:

bravarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goce


 • Adresa: Risto Popov 29
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kluç servis


 • Adresa: Moskovska 7 lok.18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kluç servis


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 63/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metal Pres Pn


 • Adresa: Zona industriale, Ilinden p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7433 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalec Prom


 • Adresa: Marshal Tito 397
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

hekurishte, bravarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1,90 %. Бројот на пополнети работни места изнесувал 491.188, а на слободни ...
сите 51 | | | веќе видена

Државниот пазарен инспекторат веднаш регистрирал зголемување на цените на прехранбените производи, откако денеска престана да важи мерката „гарантирана цена“. ...
сите 131 | | | веќе видена

Стравувањата на граѓаните по одмрзнувањата на цените се очекувани, ако се земат предвид искуствата од јули кога по тогашното одмрзнување имаше тренд на пораст ...
сите 52 | | | веќе видена

Акцијата на нашата најголема и најуспешна фармацевтска компанија „Алкалоид“ е секогаш интересна за инвеститорите, а доказ за тоа е континуираниот пораст на ...
сите 22 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj