Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Bravar mekanik
 • Teneqepunues
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bravar mekanik

Xaki Metal


 • Adresa: Gjoce Stojçevski 124
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ashiko


 • Adresa: f.Piperevл 44
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

Kategoritë:

bravar mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cardak


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 2/68-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

Kategoritë:

bravar mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dogan


 • Adresa: Novoproektirana p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:00

Kategoritë:

bravar mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurolim Grup


 • Adresa: Nikolla Orovçanec 1
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mb Kompani 2


 • Adresa: Blagoja Stefkovski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pri Metal


 • Adresa: Pirinska 79
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rapid Profil/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Svirka


 • Adresa: Vanço Angellov p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

bravar mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tim Inxhiniering


 • Adresa: Trenko Taseski 23
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vliv


 • Adresa: Panko Brashnarov 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

Kategoritë:

bravar mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

На барањето на Сојузот на синдикати на Македонија (ССМ) Владата во првите сто дена да ги прими на разговор и да ја зголеми минималната плата на 450 евра, ...
сите 130 | | | веќе видена

Годишната стапка на инфлација во еврозоната во јуни годинава изнесува 2,5 отсто, што е пад од 2,6 отсто во мај. Една година претходно, во јуни 2023 година, ...
сите 65 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Заемот од 500 милиони евра може да го зголеми притисокот врз јавниот долг и да создаде предизвици за фискалната одржливост на ...
сите 27 | | | веќе видена

Буџетската дупка може да се намали само со сериозни реформи, а за јавниот долг ќе бидат потребни децении, вели економскиот аналитичар Абил Бауш. Според него, ...
сите 7 | | | веќе видена

Потребна е поголема мобилизација на финансиски средства, особено од приватниот сектор, за зелена трансформација, како дел од структурните реформи и за ...
сите 65 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj