Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Stip
 • Manastir
 • Vinicë
 • Gostivar
 • Kavadar
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transport i rërës, dheut dhe betonit
 • Ndërtimtari - mekanizma
 • Rërë dhe çakalli
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Ndërtimtari - materiale
 • Beton - Prodhim Dhe Tregti
 • Ndërtimtari - Makineri
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Eskavatorë (Bager)
 • Beton - Prodhime Nga Betoni
 • Ndërtimtari E Ulët
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Kanale Dhe Punime Kanalizimi
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Transport
 • Asfalt Dhe Asfaltim
 • Ndërtimtari - Pajisje Dhe Vegla
 • Transport Ndërkombëtar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Transport i rërës, dheut dhe betonit

Euro Beton Mix/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meli Trans


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nur Trans Beton


 • Adresa: f.Strimnicë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7826 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , Sh - D nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansa


 • Adresa: f.Miravc
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7964 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aradiko kop


 • Adresa: rr.4, f.Rzhaniçinë nr.11
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ardi trans


 • Adresa: Rruga e Misleshovës p.n.
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bazall trans


 • Adresa: Zona industriale p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7860 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Da-Do Kop


 • Adresa: Skoevska 13
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deboni


 • Adresa: Gligor Përliçev 21
 • Vendi: Koçanë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fiqo servis


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradba promet


 • Adresa: 8 Shtatori 7
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iskop


 • Adresa: Pllaçkoviçki Odred 47
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jeton Logistik


 • Adresa: Pozarevacka 59
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jovanov trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

И да не ја отворевме дебатата за даночните реформи, има законски решенија кои стапуваат во сила од 1 јануари 2023 година, како што се за оданочувањето на ...
сите 134 | | | веќе видена

Невработеноста продолжува да се намалува и во јули годинава, но она што е забележливо, е дека трендот како да забавува, согласно бројките на Агенцијата за ...
сите 6 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj