Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Manastir
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Vegla - përpunim
 • Plastikë - punim i kallëpeve dhe veglave
 • Plastikë - produkte plastike
 • Metale - përpunim dhe gdhendje
 • Banjo - pajisje dhe pajim
 • Makina - Pjesë Për Makina - Prodhim Dhe Tregti
 • Vegla Elektrike
 • Elektrikë - Materiale, Pjesë, Instrumente Dhe Pajisje
 • Vegla
 • Përpunim Mekanik
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Ambalazh - Shishe Plastike
 • Sanitari
 • Vegla Dore
 • Turjela Dhe Pllaka Mprehëse
 • Plastikë - Prodhues
 • Shkritore (Fonderi)
 • Mht-Mkz - Pajisje
 • Vegla Për Gdhendje
Повеќе филтриПомалку филтри

Vegla - përpunim по градови

Kavadar Manastir Ohër Prilep Shkup Stip Strumicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Vegla - përpunim

Alatnica Liva


 • Adresa: Rr.51 br.21, Stopanski dvor
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alatnica RK-NK


 • Adresa: Lazar Pop-Trajkov 32
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boge


 • Adresa: F.Katllanovë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7875 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elko-SS/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Final meplast


 • Adresa: Rn.2 nr.37, Vizbegovo
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Folmer-tehna


 • Adresa: Sharrpllaninska 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7845 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

Kategoritë:

vegla - përpunim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kod Inxhiniering


 • Adresa: Prizrenska 22/50
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

“Код инженеринг” дооел се занимава со производство и услуги во областа на електирично осветлување и лесни метални конструкции.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571306341_57.png?t=true&w=300&h=300

Mak Madesjo


 • Adresa: Pero Nakov p.n.
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalkej


 • Adresa: Rr.1 nr.62., f.Trubarevë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7859 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalo plastika produkt


 • Adresa: F.Zelenikovë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7871 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mip Model


 • Adresa: Novoproektirana p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

vegla - përpunim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

O.S.A.


 • Adresa: Dushan Taskoviq 32
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

vegla - përpunim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Svemek


 • Adresa: Pero Nakov 134
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Te-te plast


 • Adresa: Boris Trajkovski 135 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7860 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnoguma


 • Adresa: Boris Trajkovski 139 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7860 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZM rezni alati


 • Adresa: Jurij Gagarin 47 2-9
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alplast


 • Adresa: Zhivko Çingo 8
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

vegla - përpunim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Економските активности во ТИРЗ во 2021 година се највисоки досега од постоењето на Зоните, а со новиот концепт за привлекување на инвестиции воведен пред една ...
сите 49 | | | веќе видена

Малопродажните цени на бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98, се зголемуваат за 0,50 денари/литар, во однос на малопродажните цени утврдени со одлуката ...
сите 29 | | | веќе видена

Цената на електричната енергија на берзите долгорочно ќе се стабилизира од 80 до 120 евра за мегават час, но мислам дека цела 2022 година нема да ја поминеме ...
сите 42 | | | веќе видена

Најавата на Владата за легализирање на трговијата со криптовалути остави позитивен впечаток кај трговците со овие дигитални средства, кои сепак оставија ...
сите 28 | | | веќе видена

Македонскиот политичар Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии реагира на предлогот на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев кој препорачува да се ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj