Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Koçanë
 • Veles
 • Strumicë
 • Stip
 • Shën Nikollë
 • Strugë
 • Gostivar
 • Ohër
 • Probistip
 • Kavadar
 • Vinicë
 • Mavrovë
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Makedonski Brod
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ushqim për kafshë - tregti
 • Miell - prodhim dhe tregti
 • Ushqim për kafshë - fabrika dhe mullinj
 • Mullinj
 • Kultura të drithrave - tregti
 • Ushqim Për Kafshë - Aditive Dhe Premikse
 • Kultura Të Drithrave - Kultivues
 • Barnatore Bujqësore
 • Plehëra - Natyrale Dhe Artificiale
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
 • Fabrika Mielli
 • Magazina
 • Furra Buke
 • Bagëti - Përkujdesje Dhe Tregëti
 • Barnatore Veterinare Dhe Veledrogeri
 • Qumësht Dhe Produkte Qumështi
 • Fara Mbjellëse - Lëndë (Shitore Për Fara Mbjellje)
 • Bujqësi - Lëndë Të Para
 • Bujqësi - Makina Dhe Makineri Bujqësore - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Kultura të drithrave

Ballkan tritikum-mel


 • Adresa: F.Neproshten
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 17:30

Beriqeti Mlin


 • Adresa: f.Dobrosht
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

mullinj

G 8


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км

Она што започна како скромна мелница, способна за мелење малку пченица дневно, сега е една од најсовремените и конкурентни мелници во земјава со огромен капацитет месечно.

Mulliri Pollog


 • Adresa: F.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Pekon


 • Adresa: F.Çellopek
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:00

AC-MI


 • Adresa: s.Argulica
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Mapa

Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР) ги презентираше инструментите за финансиска поддршка на домашните компании пред членките на Македонската ...
сите 80 | | | веќе видена

Уште еден ден од „животот“ на Заев кој станува пекол, објави денеска лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски. - На почеток на денот, а бензините поскапеле, ...
сите 21 | | | веќе видена

Денес, 17.9.2019 година, во Стопанската комора на Македонија, како резултат на успешно спроведени пилот-обуки во рамките на Проектот „Пазарно ориентирани ...
сите 6 | | | веќе видена

Сите фармери кои набавиле пчелни матици, нерези или назимки од 1 јануари до 30 септември годинава, од денеска ќе можат да поднесуваат барања за финансиска ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи