Kleçovce-drejtoria

ParkingPunojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: bul.Brigada e 3-të Sulmuese Maqedonase 66
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7436 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00Foto dhe video galeri

Клечовце - производство на семиња
Kompania Klechovce kryen prodhimin dhe tregtimin e të gjitha llojeve të farave.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj