Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
 • Ohër
 • Strugë
 • Dibër
 • Shkup
 • Stip
 • Kërçovë
 • Tetovë
 • Makedonski Brod
 • Strumicë
 • Prilep
 • Veles
 • Vinicë
 • Koçanë
 • Kumanovë
 • Krushevë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Gostivar
 • Shën Nikollë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kisha ortodokse
 • Manastire
 • Bashkësi fetare
 • Varreza dhe kapella
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse

Voskresenie HristovoKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voskresenie HristovoKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vovedenie na Bogorodica


 • Adresa: F.Mellniçan i poshtëm
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7825 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vovedenie na Bogorodica


 • Adresa: F.Kosovrasti poshtëm
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7824 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vovedenie na BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vovedenie na Presveta Bogorodica


 • Adresa: F.Rusjanc
 • Vendi: Makedonski Brod

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vovedenie na Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vovedenie na Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie


 • Adresa: F.Bençe
 • Vendi: Makedonski Brod

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie


 • Adresa: F.Trebovlë
 • Vendi: Makedonski Brod

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie


 • Adresa: f.Creshnevo
 • Vendi: Makedonski Brod

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VoznesenieKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie


 • Adresa: F.Llokovë
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie GospodovoKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie HristovoKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie HristovoKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie HristovoKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie HristovoKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voznesenie HristovoKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zeni Mironosici


 • Adresa: Marsal Tito
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонската банкарска асоцијација информира дека банките и штедилници интензивно преземаат активности за заштита на здравјето на клиентите.„Апелираме до ...
сите 27 | | | веќе видена

На просечно четиричлено семејство во март оваа година му биле неопходни најмалку 32.841 денар за задоволување на основните потреби, покажува минималната ...
сите 8 | | | веќе видена

Во целиот изминат период, од почетокот на кризата поради коронавирусот па наваму, Стопанската комора на Македонија презеде екстензивни активности за да ...
сите 33 | | | веќе видена

Скандалозно и парадоксално до максимум. Во време на светска пандемија и вонредна состојба во државава, во услови кога илјадници луѓе остануваат без работа, ...
сите 32 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj