Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse në Kumanovë

Shën Jovan OpseçenKategoritë:

kisha ortodokse

Shën Mina


 • Adresa: F.Proevcë p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7438 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën Nikolla-kisha e vjetër


 • Adresa: Dimitar Vllahov 40
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën Petka


 • Adresa: 11 Nëntori p.n., f.Bedinje
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7432 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën Preçista Bogorodica


 • Adresa: F.Mllado Nagoriçan
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7441 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën Troica-kisha e re


 • Adresa: Mosha Pijade p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën Velkomaçenik Georgij


 • Adresa: F.Nagoriçan I Vjetër
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7438 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

Mapa

Над 2700 лица во текот на минатата година се пожалиле во Организацијата на потрошувачите на Македонија. Најмногу поплаки имало во скопскиот регион, повеќе од ...
сите 4 | | | веќе видена

Една од најголемите странски инвестиции од времето на владеење на поранешниот премиер Никола Груевски, прилепски „Гентерм“, го промени својот официјален назив ...
сите 5 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj