Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse në Koçanë

Shën Atanasij


 • Adresa: f.Orizari
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën DimitrijKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Dimitrij


 • Adresa: F.Zërnovci
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Gjorgji


 • Adresa: Ilindeni 82
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Mbreti Konstantin dhe Mbreteresha Elena


 • Adresa: Marshall Tito p.n. f.Sokollarcë
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7488 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Naum OhridskiKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.NedelaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

До крајот на месецот банките кои изразија интерес да го вршат платниот промет во единиците на Пошта треба да одговорат на писмото што го испрати Пошта до нив ...
сите 62 | | | веќе видена

Буџетираните средства не се за на хартија, тие треба да се реализираат, за да може да се поттикне економската активност, изјави вечерва министерот за финансии, ...
сите 10 | | | веќе видена

Дали штедачите кои имаа поголеми влогови од 30 илјади евра во Еуростандард банка ќе останат, условно речено, со куси ракави? Фактор дојде до екслузивна ...
сите 19 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj