Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Krushevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse në Krushevë

Shën Bogorodica


 • Adresa: Mishe Eftim p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Jovan Krstitell


 • Adresa: Nikolla Gjurkoviq p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7453 км
 • Orari i punës: Pr nga 07:00 deri më 11:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Nikolla


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7453 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 17:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Petka Rimjanka


 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7452 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 15:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Troica


 • Adresa: Pitu Gulli p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7453 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Може ли ваучерите од пропаднатите уплатени аранжмани да се користат и во Македонија? Министерството за економија и туристичките агенции со различни одговори по ...
сите 48 | | | веќе видена

Две минимални плати не се доволни за едно просечно семејство да го помине месецот. Минималецот изнесува околу 14.900 денари. За да преживее едно домаќинство ќе ...
сите 16 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj