Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse në Kavadar

Shën BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Bogorodica


 • Adresa: Strasho Pinxhur p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7502 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën DimitrijaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Dimitrija-Tempullli


 • Adresa: Gjuro Gjakoviq p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Troica


 • Adresa: Proleterska p.n., Rosoman
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7490 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 12:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Рано е да се зборува за заживување на економијата и покрај растот на приходите во јули. За експертите, добро е што минатиот месец, за прв пат од стартот на ...
сите 96 | | | веќе видена

Цените на нафтата на светскиот пазар денес се во пад, поради загриженоста дека новиот бран на коронавирус може да го отежни заздравувањето на глобалната ...
сите 5 | | | веќе видена

Стопанска банка АД – Скопје ги информира своите клиенти дека на 04.08.2020 (денес), изврши процесирање на паричните средства за социјална и детска заштита, ...
сите 61 | | | веќе видена

Голем дел од германските компании ја предупредија Владата дека без работниците од Западен Балкан нема да можат да опстојат бидејќи, како што наведуваат во дел ...
сите 12 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj