Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse në Ohër

Dioqeza Dibrano-Kërçovare


 • Adresa: Dimçe Malenko p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

Mall Sv.VraçiKategoritë:

kisha ortodokse

Presveta Bogorodica


 • Adresa: f.Velestovë
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën Arhangel MihailKategoritë:

kisha ortodokse

Shën AtanasijKategoritë:

kisha ortodokse

Shën AtanasijKategoritë:

kisha ortodokse

Shën AtanasijKategoritë:

kisha ortodokse

Shën AtanasijKategoritë:

kisha ortodokse

Shën BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

Shën BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

Shën Bogorodica Perivlepta


 • Adresa: Klimentov Univerzitet
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën Bogorodica ÇellnicaKategoritë:

kisha ortodokse

Shën DimitrijKategoritë:

kisha ortodokse

Shën ErazmoKategoritë:

kisha ortodokse

Shën GjorgjiKategoritë:

kisha ortodokse

Shën GjorgjiKategoritë:

kisha ortodokse

Shën GjorgjiKategoritë:

kisha ortodokse

Shën GjorgjiKategoritë:

kisha ortodokse

Shën GjorgjiKategoritë:

kisha ortodokse

Mapa

Шведската централна банка „ Riksbank ” во текот на наредните 12 месеци ќе започне со тестирање на е-круната , првата дигитална валута издадена од една ...
сите 5 | | | веќе видена

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj