Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse në Manastir

Dioqeza Ortodokse Prespano Pelagonike


 • Adresa: Vllatko Millenkovski 55
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

Rozhdestvo na Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

Shëen NikollaKategoritë:

kisha ortodokse

Shën AnaKategoritë:

kisha ortodokse

Shën AnastasijKategoritë:

kisha ortodokse

Shën AnastasijKategoritë:

kisha ortodokse

Shën Apostol Fillip


 • Adresa: f.Dollno Oreovo
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7493 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën Apostol Petar i Pavle


 • Adresa: f.Dollno Agllarci
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7486 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën Arhangel MihailKategoritë:

kisha ortodokse

Shën Arhangel MihailKategoritë:

kisha ortodokse

Shën Arhangel Mihail


 • Adresa: F.Sërpci i poshtëm
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7473 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

Mapa

На македонскиот пазар може да се најдат плински шишиња за домаќинството (плински боци), па дури и боци за технички гасови што се користат за оксигенско ...
сите 56 | | | веќе видена

Фановите на Епл треба да бидат задоволни што успешно го помогнаа повторниот мал раст, но сепак раст на залихата на готовина на компанијата која сега изнесува ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj