Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
 • Ohër
 • Strugë
 • Dibër
 • Shkup
 • Stip
 • Kërçovë
 • Tetovë
 • Makedonski Brod
 • Strumicë
 • Prilep
 • Veles
 • Vinicë
 • Koçanë
 • Kumanovë
 • Krushevë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Gostivar
 • Shën Nikollë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kisha ortodokse
 • Manastire
 • Bashkësi fetare
 • Varreza dhe kapella
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse

Presveta Bogorodica


 • Adresa: f.Bellovishte
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën Arhangel Mihail


 • Adresa: f.Jegunovce
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7399 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën Arhangell Mihaill


 • Adresa: f.Neproshten
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën Atanasij


 • Adresa: F.Bërvenicë
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën AtanasijKategoritë:

kisha ortodokse

Shën BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

Shën Ilija


 • Adresa: F.Çellopek
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën Kiril


 • Adresa: Goce Delcev p.n. (Boris Kidric)
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 17:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Shën PetkaKategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Atanasij


 • Adresa: F.Pallçisht i poshtëm
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Atanasij


 • Adresa: f.Trebosh
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7397 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Atanasij


 • Adresa: F.Saraçinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7399 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Atanasij


 • Adresa: f.Fallisht
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7397 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Atanasij


 • Adresa: f.Ratae
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7396 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 13:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Atanasij


 • Adresa: f.Gllogji
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Bogorodica


 • Adresa: Çarshia e epërme
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Bogorodica


 • Adresa: F.Çellopek
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Dimitrija


 • Adresa: Varrezat e qytetit
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Dimitrija


 • Adresa: f.Tearce
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Sv.Gjorgji


 • Adresa: f.Shemshove
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7399 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

Mapa

Првите два месеци од приредувањето, наградната игра МојДДВ #МојаНаграда дава одлични резултати. Доделени се 640 награди во вкупен износ од 9,1 милиони денари. ...
сите 11 | | | веќе видена

Три дрона на МВР се приземјени со одлука на поранешниот министер Оливер Спасовски откако со реорганизацијата на тајната служба и формирањето на УБК, леталата ...
сите 2 | | | веќе видена

Преку обуки и креирање вештини кај младите, до поголема вработеност на младата популација во земјава. Вклучувањето на бизнис-секторот во креирањето на тие ...
сите 25 | | | веќе видена

Од почетокот на годинава досега, на патиштата во полошкиот регион беа регистрирани неколку жртви и голем број на лица кој завршија со тешки телесни повреди, ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj