Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse në Strugë

Bogojavllenie (Vodici)


 • Adresa: F.Vevçan
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7416 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prepollovenie (Shën Sreda)


 • Adresa: F.Vevçan
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Presveta BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Presveta Bogorodica


 • Adresa: F.Podgorc
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozhdestvo na Bogorodica


 • Adresa: F.Vevçan
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7416 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozhdestvo na Sveta Bogorodica


 • Adresa: F.Llabunisht
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën ArhangelKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën ArhangelKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Arhangel Mihail


 • Adresa: F.Bërçevë
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Arhangel Mihail i Shën Martirij


 • Adresa: F.Tashmarunishtë
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7417 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën AtanasijKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Atanasij


 • Adresa: F.Vishnë
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Atanasij


 • Adresa: F.Llukovë
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Atanasij


 • Adresa: F.Oktis
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Bogorodica


 • Adresa: F.Zbazhd
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën BogorodicaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Dimitrij


 • Adresa: F.Vevçan
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7416 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën DimitrijKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Силк Роуд Банка АД Скопје на ден 03.04.2020 година на веб страната објави јавна понуда за промена на договорните услови за кредитните производи за население, ...
сите 72 | | | веќе видена

Врз основа на Уредбата со законска сила за изменување и дополнување на Уредбата со законска сила за примена на Законот за трговските друштва за време на ...
сите 35 | | | веќе видена

Организацијата на земји-извознички на нафта (ОПЕК) е група независни произведувачи работат на договор за досега невидено намалување на производството, а кон ...
сите 80 | | | веќе видена

Најбргу ќе стигнат средствата од Меѓународниот монетарен фонд од странските ликвидносни инјекции, кои се очекува најверојатно да стигнат во текот на месецов, ...
сите 139 | | | веќе видена

За најмалку 70% ќе се намалат ратите за кредитите од финансиските и лизинг друштва во следните три месеци за граѓаните, за кои нема да смеат да се пресметуваат ...
сите 80 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj