Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kisha ortodokse
 • Varreza dhe kapella
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha ortodokse në Prilep

Shën Dimitrija


 • Adresa: Bllagoja Shukuroski p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7473 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Dimitrija


 • Adresa: Filipi i Dyte p.n., (Marshall Tito), f.Krivogashtan
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7460 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Kirili dhe Metodij


 • Adresa: Arhiepiskop Dositej p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:30 deri më 18:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Konstantin i Elena


 • Adresa: Panko Brashnarov p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën NikollaKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Nikolla


 • Adresa: Goce Dellçev p.n., Krivogastani
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7461 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Nikolla/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Pantelejmon


 • Adresa: F.Obrashanë
 • Vendi: Prilep

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Pantelejmon


 • Adresa: Trajko Tarcan p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7476 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Petar dhe Pavle


 • Adresa: Borka Llopaç p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7473 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Petka Rimjanka


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovci p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Preobrazhenie


 • Adresa: Republikanska 24
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 18:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Preçista


 • Adresa: Marshall Tito p.n., f.Krivogashtan
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7460 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Preçista Bogorodica


 • Adresa: Borka Llopaç p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7473 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Spas


 • Adresa: f.Dollneni
 • Vendi: Prilep

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Teodor Tiron


 • Adresa: Filipi i Dyte p.n., (Marshall Tito) F.Krivogashtan
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7461 км

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Troica/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Naum OhridskiKategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveto Bllagoveshtenie


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 18:00

Kategoritë:

kisha ortodokse

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj