Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Ohër
 • Stip
 • Radovis
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ketering
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante për dasma
 • Ushqime të gatuara
 • Restorante - piceri
 • Restorante - Kombëtarë
 • Dorëzim I Ushqimit
 • Ushqim Dhe Pije - Dërgesë
 • Hotele
 • Mehane
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Ketering- Ushqim Industrial I Organizuar
 • Pastiçeri
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
 • Ngjarje - Organizim
 • Lounge Bars
 • Restorante - Qumështi
 • Lule Dhe Lulishte
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ketering

Kremisimo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kris Dani


 • Adresa: Llovqenska 3
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kulinar


 • Adresa: Republika e Krushevës 48
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10792 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LSG


 • Adresa: Mitre Vrçkovski 57
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lapetit Milfud


 • Adresa: Gavrill Konstantinoviq 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Libra KeteringKategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llap Llap


 • Adresa: Londonska, QT Olimpiko 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MG Kujna


 • Adresa: Pirinska 30
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maestrall As


 • Adresa: 22 Tetori 9
 • Vendi: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marmada fud


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 60
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

Kategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mr.Hot Dog


 • Adresa: Lublanska, City Moll 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pastel


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 66/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00 • Sh - D nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelister


 • Adresa: Sheshi Maqedonia p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petkovski Grup 2015


 • Adresa: rr.1, f.Trubarevë 86-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10690 км

Kategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pinokio


 • Adresa: bul.Turistiçka p.n.
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Portabl fud


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Restoran DaliaРЕСТОРАН ДАЛИА Е КОМПАНИЈА СПЕЦИЈАЛИЗИРАНА ЗА ОРГАНИЗИРАНИ ПРОСЛАВИ И ИНДУСТРИСКИ КЕТЕРИНГ ,КОЈА УСПЕШНО РАБОТИ ОД 1990 ГОД. Нашето 30 годишно искуство во угостителството, максималната посветеност и желбата за задоволни клиенти се клучот за нашиот успех во работењето.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482391874_64.png?t=true&w=300&h=300

Rim Paris


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rumi's Home Cuisine


 • Adresa: bul.Koço Racin 8/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Граѓаните да бидат спокојни, топлинска енергија ќе има, рече денеска вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи.Тој информира дека е обезбеден и гас. – ...
сите 245 | | | веќе видена

Повеќедневната практична обукана инженерско - техничкиот тим на „Брако“ му овозможи запознавање и стекнување на потребните знаења и вештини за сите можности ...
сите 17 | | | веќе видена

Цените на прехранбените производи продолжија да растат, иако на светските берзи е забележано нивно стабилизирање, па дури и намалување. И цената на струјата не ...
сите 94 | | | веќе видена

Бранко Азески, претседател на Стопанската комора на Северна Македонија Фактор во медиумите, фактор во известувањето, фактор во креирање на економски мислења ...
сите 47 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj