Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ngjarje - organizim
 • Marketing dhe advertajzing - agjenci
 • Konferenca - organizim
 • Dasma - organizatorë dhe planifikues
 • Dizajnues - advertajzing dhe grafikë
 • Shtëpi Produksioni
 • Lcd Pajisje
 • Zërim - Huazim Të Pajisjeve
 • Konferenca - Pajisje - Huazim
 • Video Konferenca - Organizim
 • Ndriçim - Huazim Të Pajisjeve
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Restorante Për Dasma
 • Përkthyesë Simultanë Dhe Konsekutivë
 • Dasma - Lule Dhe Dekorime Të Tjera
 • Dasma - Xhirim Dasmash
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Ueb Dizajn
 • Zërim - Pajisje
 • Ketering
Повеќе филтриПомалку филтри

Ngjarje - organizim по градови

Makedonska Êamenicë Manastir Ohër Shkup Stip Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ngjarje - organizim

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

My Marketing


 • Adresa: Marko Cepenkov 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Nëse marketingu është baza që një biznes të arrij cilësinë e vet, atëher jeni në vendin e kohën e duhur. Keni atë nder t’ju përfaqësojm agjencionin My Marketing, e cila do t’ju befasoj me kualitetin dhe suksesin e vet në çdo fushë.

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Fragment komunikacii


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 56-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Fragment Komunikacii është kompani e cila në Maqedoni dhe regjion tanimë disa vite ofron shërbime me cilësi të lartë në dhënien me qerra të pajisjeve për përkthim simultan, audio pajisje, video pajisje....

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Media group


 • Adresa: Boro Vuliq 6. lok.1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Sistem i zërit, Ndriçimi, Shfaqja e akullit, Bina për koncerte për hapje solemne, simpoziume, kongrese dhe shumë ngjarje të tjera.


Arbëria Design-drejtorja


 • Adresa: Boro Vuliq 6 lok.1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ArbëriaDesign është zhvilluar në një nga kompanitë më të mëdha në Republikën e Maqedonisë në fushën e grafikës dhe shërbimeve grafike. Punon me disa njësi që ofrojnë shërbime të ndryshme në fushën e dizajnit, grafisë, botimit, shtypit, marketingut, reklamimit në natyrë dhe në shtëpi, organizimit etj.

Nanoteh


 • Adresa: Boris Kidriç 22
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9422 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

Pointed Consulting


 • Adresa: Dervish Cara 5/3
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

ATK premium kllub


 • Adresa: Bul.8 Shtatori p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9437 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

Asgard 2015


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 24
 • Vendi: Makedonska Êamenicë

Botega eventi


 • Adresa: Zlatko Shnajder 6-a/37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км

Cherry Orchard


 • Adresa: Rr.5 nr.71-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9431 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

Consulting Inter Group


 • Adresa: Filipi i dyte i maqedonis 26-b 1/1 (Stiv Naumov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

Dallma


 • Adresa: Petar Pop Arsov 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

"Bëhuni mysafir në festën tuaj" - Dalma Food & Katering Servis

Deosol


 • Adresa: Orce Nikollov 58
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Mapa

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска присуствуваше на Саемот на бизниси од општина Сарај, кој се одржа во организација на фондацијата “Албиз“, каде ...
сите 34 | | | веќе видена

Во Општина Лозово во тек се градежни активности за реконструкција и асфалтирање на улици и локални патишта. На увид на истите денеска дојде министерот за ...
сите 19 | | | веќе видена

Додека скенирачите на фискали сметки се „острат“ за новата тура пари кои треба да легнат на нивните трансакциски сметки, што се очекува во февруари, нејасно е ...
сите 10 | | | веќе видена

Со повеќе од 20 години искуство како претприемач и инвеститор во Хајтек бизниси со фокус на потрошувачката технологија, Џоди Голдстајн знае повеќе работи за ...
сите 10 | | | веќе видена

Швајцарските приватни банкари се жалат дека некои од нивните клиенти повлекле голем дел од своите пари од банките со цел сами да ги чуваат, без оглед на тоа ...
сите 2 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, заедно со директорот на Државниот инспекторат за земјоделство, одржа работен состанок со претставници од Стопанската комора на ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj