Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Prilep
 • Strugë
 • Veles
 • Kërçovë
 • Stip
 • Dibër
 • Kavadar
 • Probistip
 • Radovis
 • Kriva Pallankë
 • Dellçevë
 • Koçanë
 • Krushevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pastiçeri
 • Ëmbëlsira - prodhim
 • Torta dhe zbukurime për torta - prodhim dhe tregëti
 • Restorante - qumështi
 • Furra buke
 • Pastiçer
 • Byrektore
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Restorante - Piceri
 • Akullore - Prodhim Dhe Tregti
 • Petulla - Prodhim Dhe Porosi
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Ketering
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Çokollatë - Prodhim Dhe Tregti
 • Dasma - Ushqim Dhe Pije
 • Furra
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Pastiçeri

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingTransport publikPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Krin


 • Adresa: Vasil Gllavinov 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00 • D nga 00:00 deri më 00:00

Pasta, ëmbëlsira, pasta të imëta, pire nga geshtenja, grur i ëmbël, pite, kifle, pogaça, produkte te kripura...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587560615_91.png?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesë

Delicia


 • Adresa: Finska 185
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00 • D nga 07:30 deri më 22:00

HANIBAL -Ëmbëltore dhe Pastiçeri, merret me prodhim të tortave dhe ëmbëlsirave, bukës dhe prodhimeve prej brumi.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1465990811_99.jpg?t=true&w=300&h=300

Agon's cake


 • Adresa: f.Kamenjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

pastiçer, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aida


 • Adresa: f.Kamjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

byrektore, pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aksaraj


 • Adresa: Rruga e Shkupit, Palma Moll 8, ndлrtesa
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amfora


 • Adresa: Todor Cipovski Merxhan 12
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antep bakllava


 • Adresa: Strasho Pinxhur p.n.
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bled


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 124
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bleta es


 • Adresa: f.Arnakija
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7842 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Botë e ëmbël


 • Adresa: f.Kamenjan
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bozadzhija Rekord


 • Adresa: Nikolla Teslla 19
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chokolate Plus


 • Adresa: Marshalli Tito 16/2
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dredhza


 • Adresa: rr.101, f.Sllatinл 1
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dudi


 • Adresa: Ljubotenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eni sweet shop


 • Adresa: Rruga e Shkupit, Palma Moll 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Europa 92


 • Adresa: f.Çellopek
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jami


 • Adresa: Rruga e Shkupit 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lubljana


 • Adresa: Strasho Pinxhur 55
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Kategoritë:

pastiçeri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M House


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Niki Boss


 • Adresa: f.Kamenjan
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rima


 • Adresa: Jane Sandanski p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rinia


 • Adresa: QTQ Trijada lok.93
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 5 минути Предлог-буџетот за 2024 година обезбедува услови за одржлив економски раст, продолжување на фискалната консолидација и зацврстување ...
сите 44 | | | веќе видена

Предвидувањата на Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот за туристичките текови за 2023 година се остваруваат. Целокупните резултати во туризмот се во ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj