Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ketering
 • Restorante nga a deri në zh
 • Ushqime të gatuara
 • Restorante për dasma
 • Restorante - kombëtarë
 • Restorante - Piceri
 • Dorëzim I Ushqimit
 • Ushqim Dhe Pije - Dërgesë
 • Mehane
 • Ketering- Ushqim Industrial I Organizuar
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Pastiçeri
 • Ngjarje - Organizim
 • Hotele
 • Virusit Korona
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
 • Ora E Policise - Dergimi I Ushqimit Dhe Gamiljeve
 • Restorante - Qumështi
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ketering në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Industri Servis


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 113-a/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:30

Shërbimi i Industrisë është lider i tregut në Maqedoni për ushqim të organizuar dhe ushqim industrial si një shërbim i dedikuar për nevojat e industrisë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636363007_8.png?t=true&w=300&h=300

Amigos


 • Adresa: Makedonia 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BTA Maqedonia


 • Adresa: Aeroporti Nderkombetar i Shkupit
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Barbakan


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bllaca


 • Adresa: Evlija Çelebija, çarshia e vjetër 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

mehane, ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bob-Den Ketering


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 4/31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonimi


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bravos Klub


 • Adresa: Adolf Ciborovski (Majka Tereza) 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dallma


 • Adresa: Petar Pop Arsov 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dalma ketereing servis


 • Adresa: Vele Markov 6
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delivio


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 149/1 lok.71
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dion


 • Adresa: Kej 13 Nëntori p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dish wish/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dkicen


 • Adresa: Todor Çangov 19/17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dojrana


 • Adresa: rr.513, lagja Keramidnica 22-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dva Elena/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Equilibrium


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo (Rudi çajavec) 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etno Kujna


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 153/85
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fontanë prej Çokollate


 • Adresa: bul.Brigada e 12-të Maqedonase 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

Kategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GB Delivery


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47-gj
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:30

Kategoritë:

pastiçeri, ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Шокот што го предизвика војната во Украина врз цените на примарните производи на светските берзи придонесе за поголема нагорна корекција на стапката на ...
сите 145 | | | веќе видена

Првите објавени финансиски извештаи на еден од мега ланците ги урниса акциите на сите конкуренти, а тоа го потопи барометарот S&P; 500 , а по принципот ...
сите 13 | | | веќе видена

ИутеКредит Македонија овој месец бележи 35.000 издадени Mastercard картички од почетокот на соработката со овој интернационално етаблиран финансиски бренд. По ...
сите 5 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Продолжува успешната соработка на ПроКредит Банка и Европската банка за обнова и развој, со проширување на кредитната линија со грант ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj