Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Prilep
 • Ohër
 • Veles
 • Stip
 • Kumanovë
 • Krushevë
 • Gostivar
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ëmbëlsira - prodhim
 • Pastiçeri
 • Torta dhe zbukurime për torta - prodhim dhe tregëti
 • Bukë dhe prodhime prej brumi
 • Restorante - qumështi
 • Furra Buke
 • Byrektore
 • Petulla - Prodhim Dhe Porosi
 • Çokollatë - Prodhim Dhe Tregti
 • Pastiçer
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ëmbëlsira - prodhim

Bled


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 124
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 23:00

Rinia


 • Adresa: QTQ Trijada lok.93
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

3D Vill Infiniti-SNV


 • Adresa: Pero Çiço 58
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 23:00

511-junior


 • Adresa: Orce Nikollov 155
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:00

Ace Mate


 • Adresa: Abas Emin 397
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 17:00

Alfa 1


 • Adresa: Ilindeni 48
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Alfa 1


 • Adresa: Kuzman Josifovski 35
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

Atrejd-r


 • Adresa: Vlladimir Polezhinovski 19 (Ivan Millutinoviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00

Bagi


 • Adresa: Cvetan Dimov 88
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7968 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

Bajadera


 • Adresa: Vojvodinska p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7901 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 23:00

Bajadera 2001


 • Adresa: Dushan Taskoviq p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Bas torta


 • Adresa: Vasko Karangelevski 41 lam.2 lok.99/101
 • Vendi: Manastir

Besa


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo p.n.
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

Biser


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

Bomigo


 • Adresa: Dame Gruev llam.B-1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

Dijana


 • Adresa: Stiv Naumov 159
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7968 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 16:30

Mapa

До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
сите 136 | | | веќе видена

Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
сите 8 | | | веќе видена

се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
сите 7 | | | веќе видена

Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
| | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи