Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Strumicë
 • Veles
 • Kavadar
 • Tetovë
 • Prilep
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Torta dhe zbukurime për torta - prodhim dhe tregëti
 • Pastiçeri
 • Ëmbëlsira - prodhim
 • Bukë dhe prodhime prej brumi
 • Restorante - qumështi
 • Akullore - Prodhim Dhe Tregti
 • Furra Buke
 • Virusit Korona
 • Çokollatë - Prodhim Dhe Tregti
 • Ora E Policise - Dergimi I Ushqimit Dhe Gamiljeve
 • Dasma - Ushqim Dhe Pije
 • Byrektore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Torta dhe zbukurime për torta - prodhim dhe tregëti

Rinia


 • Adresa: QTQ Trijada lok.93
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sweet Cake


 • Adresa: rr.174 p.n.
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

511-junior


 • Adresa: Orce Nikollov 155
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa 1


 • Adresa: Ilindenska 48
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa 1


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu 35
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apçe


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atrejd-r


 • Adresa: Vlladimir Polezhinovski (Ivan Millutinoviq) 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bajadera


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas 9-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Begla kraun


 • Adresa: Nikola Rusinski 21
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bell cards


 • Adresa: rr.6, Trubarevë 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7432 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bella Margarita


 • Adresa: Arso Vojvoda p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besa


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo p.n.
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beti


 • Adresa: Brigada e 8-të e Velesit 26
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Pr - D nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cake shop Hani


 • Adresa: Tikveshko Vostanie 40
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cokoladen bum (Chocolate boom)


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 84
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delicia


 • Adresa: Finska 185
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00 • D nga 07:30 deri më 22:00

HANIBAL -Ëmbëltore dhe Pastiçeri, merret me prodhim të tortave dhe ëmbëlsirave, bukës dhe prodhimeve prej brumi.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1465990811_99.jpg?t=true&w=300&h=300

Dellicia


 • Adresa: Pandil Shishkov 4 lok.5
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grijazh


 • Adresa: Kozara 39
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanella


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија донесе Одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на ...
сите 80 | | | веќе видена

Ребалансот е доказ за лошата политика на СДСМ, долгот ќе се зголемува, а проекти нема. Владата оди со ребаланс на буџетот, кој пред 6 месеци кога го креираа им ...
сите 235 | | | веќе видена

Рецесија за годинава во моментот не се очекува. И покрај сите предизвици, сите релевантни меѓународни финансиски институции сепак предвидуваат економски раст, ...
сите 176 | | | веќе видена

Асоцијацијата за е-трговија на Македонија (АЕТМ) ги анализираше објавените податоци од Народната банка на Македонија, кои се однесуваат на број и вредност на ...
сите 5 | | | веќе видена

Нова туристичка сезона со стари проблеми. И оваа година на охридско – струшката ривиера фалат работници. Според Крсте Блажески од ХОТАМ, во овој дел на ...
сите 64 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj