Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Ketering- ushqim industrial i organizuar
 • Ketering
 • Restorante për dasma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ketering- ushqim industrial i organizuar

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Kris Dani


 • Adresa: r.r.5 Novo Selo 9a
 • Vendi: Shkup

Со капацитет до 200 луѓе и сопствен паркинг КрисДани е одлично место за вашата следна прослава. Зошто чекате? - Закажете ги вашите свадби, крштевки, мекици, коктели, родендени кај нас.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1703843630_68.png?t=true&w=300&h=300

23Kicen


 • Adresa: Volgogradska 15/4-10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Industri Servis


 • Adresa: Ul.1641 32
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ket ketering


 • Adresa: Nikola Parapunov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Naba Nada


 • Adresa: bul.ASNOM (AVNOJ) 60-1/18
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Restoran Dalia/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 3 минути За дополнително зголемување на отпорноста на банкарскиот систем и за зајакнување на финансиската стабилност стапката на ...
сите 23 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj