Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Tetovë
 • Strugë
 • Ohër
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pije - tregëti me shumicë
 • Pije - distribuim
 • Pije alkoolike - tregti
 • Pije joalkoolike (të pa gazuara) - tregti
 • Ushqim - tregti me shumicë
 • Pije Joalkoolike (Të Gazuara) - Tregti
 • Distributorë
 • Diskonte
 • Magazina
 • Magazina Për Ushqim Dhe Për Produkte Të Konsumit Të Gjerë
 • Higjienë - Preparate
 • Produkte Konditore
 • Ujë Mineral - Tregti
 • Pije Joalkoolike - Prodhim
 • Ushqim - Distribuim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pije - tregëti me shumicë

Dajti


 • Adresa: Shtipska 141
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00

Alpojo


 • Adresa: Marko Nestoroski 62
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Ango Ves


 • Adresa: Rr.Industriale 23
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7926 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Bima logistika


 • Adresa: Goce Dellçev 34
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

DA-DI


 • Adresa: Gjoko Xhumkaroski 49
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 21:00

Gradishte


 • Adresa: Bul.Brigada Maqedono-Kosovare p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Mapa

Фондот за иновации донесе одлука првично на кои 30 проектни апликации ќе им одобри грантови за ко-финансирање со кои се исцрпува 99% од предвидениот буџет на ...
сите 17 | | | веќе видена

Светска банка со заем од 125 милиони евра ќе и помогне на државава да ја зајакне одржливоста на јавните финансии и да ја подобри конкретноста на пазарот. ...
сите 22 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи