Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Tetovë
 • Veles
 • Kumanovë
 • Gostivar
 • Stip
 • Strugë
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Prilep
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Vinicë
 • Shën Nikollë
 • Ohër
 • Demir Hisar
 • Kriva Pallankë
 • Bogdanc
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bravëpunues - firma
 • Hekur i farkuar
 • Rrethoja dhe parmakë - përpunim dhe tregti
 • Hekur i vjetër
 • Çelik dhe produkte çeliku - prodhim dhe tregti
 • Hekur - Prodhim Dhe Tregti
 • Konstruksione Çeliku Dhe Ndërtim
 • Llamarinë Dhe Produkte Prej Llamarine
 • Metal - Blerje
 • Hekurishte
 • Korozion - Mbrojtje Dhe Kontroll
 • Strehë Dhe Tenda
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Pvc - Zdrukthëtari
 • Metalurgjia
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Plastikë - Grumbullim I Plastikës
 • Reciklim I Mbeturinave
 • Akumulatorë - Blerje
 • Bravari Alumini
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Hekur

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javë

Feromont Inxhiniering


 • Adresa: Llisec 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7431 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

Me përvojën e saj shumëvjeçare, kompania Feromont Engineering ka projektuar dhe kryer me sukses projekte të shumta në fushën e përpunimit të metaleve (ndërtime çeliku, përpunim metali, fletë metalike dhe punime mbulimi).

Metaltehna


 • Adresa: Kuzman Shapkarev 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7418 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Metaltehna LLC është një kompani e angazhuar në prodhimin e të gjitha llojet e dyerve, gardhe, strukturave të çelikut dhe kështu me radhë.


Abi Inbox


 • Adresa: F.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7395 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 18:00

Fe 2-Iron


 • Adresa: F.Reçicë e Vogël
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 18:00

Fero target


 • Adresa: Zhellezniçka 20-1/2
 • Vendi: Tetovë

Furkan Kompani


 • Adresa: Lubotenska 140
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Inter Metal


 • Adresa: F.Sedlarcë e epërme
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

hekur i farkuar

Jugohrom feroallojs


 • Adresa: F.Jegunovcë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7399 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Vule term


 • Adresa: F.Neproshten
 • Vendi: Tetovë

Xhemo


 • Adresa: F.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Al Color


 • Adresa: Franc List 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

Ново Volvo Car Финансирање со фиксна каматна стапка од 4,5%! По отворањето на новиот салон на Volvo Cars во Скопје, компанијата Премиум АГС деновиве претстави ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи