Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Manastir
 • Koçanë
 • Ohër
 • Stip
 • Kumanovë
 • Strugë
 • Veles
 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qelq - përpunim
 • Pvc - zdrukthëtari
 • Qelq - produkte prej qelqi dhe tregti
 • Dyer dhe dritare prej alumini
 • Pasqyra
 • Korniza Dhe Kornizim
 • Kabina Dushi - Prodhim
 • Bravari Alumini
 • Profila Për Dyer Dhe Dritare
 • Roleta Veneciane
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Strehë Dhe Tenda
 • Qelq - Përpunim Artistik
 • Rrethoja Dhe Parmakë - Përpunim Dhe Tregti
 • Rrjeta Mushkonjash
 • Rrethoja Dhe Parmakë - Aluminium
 • Perde - Variolajt
 • Dyer Për Garazhe
 • Zdrukthëtari
 • Hekurishte
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qelq - përpunim

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javë

Jaca inxhiniering


 • Adresa: Dushko Popoviq p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Inxhinieria Jaca është një kompani që merret me përpunimin dhe përfundimin e xhamit. Kemi një përzgjedhje të madhe të llojeve të qelqit dhe të pasqyrave, dhe ne i përpunojmë ato në shumë mënyra.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/ec51ebd4a8698e6abafcd9c0f968b1ed.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Viktoria Glass


 • Adresa: pat za s.Falishe
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Викторија е компанија за обработка, декорација и дистрибуција на стакло

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583752833_77.png?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

EVB Glass


 • Adresa: rr.3, f.Arnaki 95
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7415 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

ЕВБГласс е компанија која се занимава со производство и завршни работи во градежништвото. Нашта компанија безрезервно ги решава работите кои се поврзани со било какви стакла во градежништвото и се наоѓа секогаш на услуга за потребите на клиентите.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583755341_67.png?t=true&w=300&h=300

Bambar


 • Adresa: Radovan Coniq p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

Kategoritë:

qelq - përpunim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Darakom


 • Adresa: Nikolla Teslla 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ER-Glass


 • Adresa: Gostivarska 36
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

qelq - përpunim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Glass flex


 • Adresa: Rruga e Shkupit 4
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

qelq - përpunim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ida Kristal


 • Adresa: rr.172, Recice e Vogel p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

Kategoritë:

qelq - përpunim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Master glass 2018


 • Adresa: Drenovec, f.Poroj 244
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobax Lux


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt p.n.
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Monazh


 • Adresa: Bllagoja Toska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Raf Inox


 • Adresa: rr.101, f.Pallçisht i poshtëm 80
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taki Glas


 • Adresa: Mareshali Tito, f.Brvenica 7
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tesh


 • Adresa: K.J.Pitu 98
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

Kategoritë:

qelq - përpunim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

29 Nëntori


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

5-Rozi


 • Adresa: Goce Dellçev 200
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

qelq - përpunim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adisa Group


 • Adresa: Zona industriale 35
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Afrim Xham


 • Adresa: Hristijan Todorovski Karposh 16
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agarta izninering


 • Adresa: Ruga magjistrale 535
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7545 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aksa


 • Adresa: Amit Çellopeçanec 31
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

qelq - përpunim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

All Profill


 • Adresa: lagja Mllaki p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7401 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

All panta-dekor


 • Adresa: Pirinska 134
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7492 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 13:00

Пауза: Пон-Пет 13-15ч

Kategoritë:

qelq - përpunim

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Руската инвазија на Украина значително ги наруши глобалните земјоделски пазари во 2022 година. Русија и Украина беа главни извозници на житарки, пченица, ...
сите 109 | | | веќе видена

Иста фирма, ист нарачател – „Пуцко петрол“ со години како да е екслузивен снабдувач со горива за Комунална хигиена. Компанијата од Пласница ги добива буквално ...
сите 4 | | | веќе видена

Како последица на климатските промени, во последните години со право се наметна потребата од вложување во зелена економија и инвестирање во обновливи извори на ...
сите 32 | | | веќе видена

Пендаровски на отворање на гасниот интерконектор Грција – Бугарија Претседателот Стево Пендаровски, по покана на претседателот на Република Бугарија, Румен ...
сите 61 | | | веќе видена

Време зa читање: 7 минути Пред една недела, Банката на Англија ги зголеми каматните стапки за релативно скромни половина процентен поен за да се справи со ...
сите 68 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj