Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Strugë
 • Ohër
 • Strumicë
 • Manastir
 • Stip
 • Kërçovë
 • Kumanovë
 • Veles
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Resnjë
 • Gostivar
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qelq - produkte prej qelqi dhe tregti
 • Aparate për amvisëri - dyqane
 • Porcelan - prodhim dhe tregti
 • Qelq - përpunim
 • Gastronomi - pajisje
 • Suvenire
 • Plastikë - Produkte Plastike
 • Plastikë - Tregëti Me Produkte Të Gatshme
 • Materiale Dekorative
 • Pvc - Zdrukthëtari
 • Pajisje Shtëpiake
 • Gift-Shop
 • Ndriçim - Shitore
 • Pasqyra
 • Qeramikë - Produkte
 • Dyer Dhe Dritare Prej Alumini
 • Korniza Dhe Kornizim
 • Rrethoja Dhe Parmakë - Përpunim Dhe Tregti
 • Bravari Alumini
 • Qelq - Përpunim Artistik
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Qelq - produkte prej qelqi dhe tregti

DV Plast kompani


 • Adresa: rr.120 11 lok.1-b
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekskluziv


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fati


 • Adresa: Ilindenska 136
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fati


 • Adresa: Bllagoja Toska 212
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fati


 • Adresa: Murat Baftijari 155
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10661 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ML Inxhiniering


 • Adresa: f.Çellopek
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10671 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Monazh


 • Adresa: Bllagoja Toska 81
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pipi


 • Adresa: Strasho Pinxhur 80
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10661 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taki Glas


 • Adresa: Mareshali Tito, f.Brvenica 7
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10665 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehadisi


 • Adresa: rr.101, f.Xhepçisht 16
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10661 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viktoria Glass


 • Adresa: pat za s.Falishe
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10664 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

29 Nëntori


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aluminko constructions


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 22/56
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aluniko


 • Adresa: Zhelezniçka p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10742 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Armado


 • Adresa: 8 Shtatori p.n.
 • Vendi: Dibër
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlantik 75


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 97
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10725 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од задутре нема повеќе гарантирани цени на производите во маркетите. Но вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи порача дека секое нелогично ...
сите 62 | | | веќе видена

Компанијата Галеника во текот на 2023 година забележа значително проширување на портфолиото на производи, раст на бројот на меѓународни сертификати за квалитет ...
сите 28 | | | веќе видена

На крајот на март, акционерите на ТТК банка треба да донесат неколку важи одлуки, а меѓу нив и за исплата на дивиденда, но и за зголемување на капиталот на ...
сите 48 | | | веќе видена

Жителите на гостиварското село Бањица не ги даваат нивите за новиот автопат. Велат дека ќе постават шатори на нивите и таму ќе спијат со намера да ги блокираат ...
сите 20 | | | веќе видена

Тимот на Генерали Инвестментс подготви резиме за актуелните настани кои влијаат врз пазарите на капитал. Објавувањето на долгоочекуваните квартални резултати ...
сите 61 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj