Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Kavadar
 • Manastir
 • Resnjë
 • Gjevgjeli
 • Stip
 • Veles
 • Radovis
 • Prilep
 • Strugë
 • Ohër
 • Koçanë
 • Berovë
 • Vallandovë
 • Bogdanc
 • Kumanovë
 • Demir Hisar
 • Shën Nikollë
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë
 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
 • Ajvar - turshi
 • Bujqësi - produkte bujqësore - tregti
 • Këpurdha - tregëti dhe përpunim
 • Salcë Dhe Turshi - Prodhim Dhe Tregti
 • Ushqim - Prodhim
 • Këpurdha - Blerje - (Këpurdha Pylli)
 • Ushqim Kokrra
 • Magazina
 • Këpurdha - Blerje - (Të Kultivuara)
 • Magazina Për Ushqim Dhe Për Produkte Të Konsumit Të Gjerë
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Ushqim - Tregti Me Shumicë
 • Ushqim I Shëndetshëm - Prodhim
 • Produkte Konditore
 • Miell - Prodhim Dhe Tregti
 • Kultura Të Drithrave - Tregti
 • Frigoriferë Industrial
 • Këpurdha - Kultivues
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë

Agrofila


 • Adresa: Zona industriale Makedonka 21
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10740 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agroklasik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrolozar


 • Adresa: F.Hamzali
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10791 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agromaks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agronimeks


 • Adresa: f.Cashka
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajvar market


 • Adresa: Bul.V.S.Bato 14/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Allgozd


 • Adresa: Zaharija Shumlanska 7 (Prilepska)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alma Savik


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo p.n.
 • Vendi: Bogdanc
 • Distanca: ≈10817 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amanita


 • Adresa: Anesti Panovski 9/1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10768 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ampelida


 • Adresa: Fronti Popullor 7
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apple ajed


 • Adresa: f.Lavci
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ars Friut


 • Adresa: Stiv Naumov 44
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10735 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astra Fresh


 • Adresa: Rr.30 nr.28, f.Straçinci
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aton fruits


 • Adresa: 24 Tetori 39
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baga-fud


 • Adresa: Zaharija Shumlanska p.n. (Prilepska)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10768 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baleski organic


 • Adresa: Bojmija 10
 • Vendi: Vallandovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ballkan Tim


 • Adresa: Dojranska p.n.
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈10762 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Best Junior


 • Adresa: Rr.840 nr.11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Годинава проектиравме раст од 4,1 процент и просечен годишен раст од 5,4 проценти за наредните пет години. Следејќи ги позитивните економски трендови во текот ...
сите 68 | | | веќе видена

Мерките на Министерството за економија даваат резултат, туризмот пополека се враќа во нормала. Последните податоци на Државниот завод за статистика покажуваат ...
сите 62 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj