Пребарувањето е оптимизирано за Shën Nikollë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumicë
 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Oranzheri
 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
 • Ujitje - pajisje dhe realizim
 • Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë
 • Bujqësi - produkte bujqësore - tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Oranzheri

Gradinar


 • Adresa: Ovçepolska p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7472 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 14:00

Kategoritë:

oranzheri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Tref


 • Adresa: Udarniçka f.Fole e Ulet 35
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:00 • Sh nga 07:00 deri më 13:00

Kategoritë:

oranzheri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Vasillevi


 • Adresa: f.Dollni Ballvan
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7489 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

oranzheri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro-Atanas


 • Adresa: f.Borievë 166
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dena Produkt


 • Adresa: Prvomajska 16-1/6
 • Vendi: Vallandovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dobra


 • Adresa: Orizova 9-a
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 14:00

Kategoritë:

oranzheri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekspert market


 • Adresa: Zona industriale, f.Dabille p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7545 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flora Cvet


 • Adresa: Pobeda p.n.
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geotermika-teh


 • Adresa: Zona industriale, f.Vasilevë
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7539 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:30 • Sh nga 09:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradinar-Bt


 • Adresa: f.Borievë 9
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Profi group


 • Adresa: Jakim Stojkovski 94
 • Vendi: Probistip

Kategoritë:

oranzheri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vipro


 • Adresa: Industriale 60
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7547 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZIK Bregalnica


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Растот на цените на производите се чуствува насекаде, а последните податоци на европската статистичка канцеларија потврдуваат дека инфлацијата забрзано расте ...
сите 110 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Собранието на акционери на П.И. „Витаминка” АД Прилеп на вчерашната седница донесе одлука со која ги разреши членовите на одборот ...
сите 10 | | | веќе видена

На 18 јуни е најавен голем протест од страна на ВМРО-ДПМНЕ, впрочем една од причините е економијата. Покрај многубројните причини затоа што ВМРО-ДПМНЕ се ...
сите 102 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj