Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë
 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
 • Bujqësi - produkte bujqësore - tregti
 • Miell - prodhim dhe tregti
 • Barëra - bimë mjekësore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë në Manastir

Agro Bodiko


 • Adresa: f.Mogillë
 • Vendi: Manastir
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Lleska


 • Adresa: Vasko Karangelleski 6-2/24
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7906 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Allgozd


 • Adresa: Zaharija Shumlanska (Prilepska) 7
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amanita


 • Adresa: Anesti Panovski 9/1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baga-fud


 • Adresa: Zaharija Shumlanska (Prilepska) p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blameja


 • Adresa: 8 Shatori (Vlladimir Nazor) 34
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7906 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blameja


 • Adresa: Shën Nektarij Bitolski (Zhikica Jovanoviq-Shpanac) 128
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diem GP


 • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas (Ivan Millutinoviq) 37
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ferma e lopëve Optiçari/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilped


 • Adresa: Gjorgji Naumov 87-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Interprodukt


 • Adresa: Aleksandar Turunxhev 1/3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koro-Konimeks


 • Adresa: Koço Desano p.n.
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kozuvarovski


 • Adresa: f.Llogovardi
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lloznica/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Preh frukt


 • Adresa: Marjan Bozinovski (Dallmatinska) 57
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Се враќа довербата на граѓаните во штедењето во домашната валута, денарот. Ова секако дека е резултат и на фактот што првата монетарна куќа во земјава, ...
сите 7 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj