Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gostivar
 • Tetovë
 • Veles
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Strugë
 • Ohër
 • Stip
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Radovis
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Moleraj - shërbime
 • Gips-karton - realizim
 • Fasada - materiale dhe realizim
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Ndërtimtari - punë përfundimtare
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Gips-Karton
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
 • Hidraulikë - Firma
 • Elektrikë
 • Dysheme - Prej Llaminati
 • Klimatizim - Shërbime Dhe Riparime
 • Tavane Të Lëshuara - Ndërtim
 • Llaç Dhe Suvatim
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Objekte Banimi Dhe Afariste - Menaxhim Dhe Mirëmbajtje
 • Ngrohje Qëndrore - Firma
 • Pllaka
 • Pastrim Dhe Larje - Servise Dhe Shërbime - Firma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Moleraj - shërbime

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Ingres


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 24/15 mezanin
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616058364_82.png?t=true&w=300&h=300

Profi Dizajn


 • Adresa: Rr.8 nr.156-A, Lagja.Ilinden
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7861 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Profi Dizajnt filloi me vizionin për të lehtësuar kushtet dhe punën e ndërtimit, suvasë dhe fasadave për ndërtesa banimi dhe komerciale, për pronarët e shtëpive dhe pronarët e hapësirave të biznesit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594291602_1.png?t=true&w=300&h=300

Asa construction


 • Adresa: Marshal Tito lok.24/KB-5
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ASA Construction është një kompani e specializuar në rinovimin, konservimin, restaurimin, inxhinierinë civile dhe ndërtimin e ndërtesave.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1541577871_13.jpg?t=true&w=300&h=300

Cufo Fiks


 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iso-Term


 • Adresa: F.Sllatinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kos-Ma Gradba


 • Adresa: rr.101 nr.68, f.Dollno Sedllarce
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luta-Dekor


 • Adresa: Lenin 119/A
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Reno-Gips


 • Adresa: F.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7822 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

8 Shtatori


 • Adresa: F.Radovo 66
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7977 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akustika & co


 • Adresa: Nikolla Parapunov 460
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andoteh


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo 12-1/3 (Rudi Çajavec)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

Реновирање и одржување на Вашиот дом. Се грижиме за безбедноста и сигурноста на Вашето домувањe.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1456565487_53.png?t=true&w=300&h=300

Art inzhinering


 • Adresa: Ivan Agovski 14-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ata stil kompani


 • Adresa: Lisiçe e epërme 186
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7858 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Babuna-komerc 2001/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Banevi


 • Adresa: Mile Kipra 4
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baze-M komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besmir


 • Adresa: F.Raven
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bi-kom Inxhiniering


 • Adresa: Llavçanska Korija 45-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blero Fiks


 • Adresa: Rr.2 nr.7 F.Llaskarcë
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bobo ASS


 • Adresa: Kozjaçka 21 Dobroshane
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boro


 • Adresa: rr.500 nr.114 f.Marino
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Burdush


 • Adresa: F.Oraovicë
 • Vendi: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 244 | | | веќе видена

Здружението „Оштетени штедачи“, попладнево испратија допис до медиумите во кое велат дека утре очекуваат позитивен исход од одлуката на Уставниот суд врзана за ...
сите 17 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 6 | | | веќе видена

Државата нема голем простор за маневрирање во однос на цените во пазарна економија, потенцираат експертите. На располагање и се три механизми – контрола преку ...
сите 72 | | | веќе видена

Министрите и претставниците на владите на шесте земји од Западен Балкан ја поддржаа Декларацијата од Тирана за помош на обновување и раст на одржливиот туризам ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj