Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Teknikë e bardhë - riparime - individë
 • Aparate për amvisëri - riparime dhe servise
 • Elektriçistë - individë
Повеќе филтриПомалку филтри

Teknikë e bardhë - riparime - individë по градови

Kumanovë Shkup Shën Nikollë Strumicë Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Teknikë e bardhë - riparime - individë

Frigo Alko


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 267
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boris Vellkovski


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 10-1/27
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Borçe Stojanovski


 • Adresa: Rilindja Maqedonase 94
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7845 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cvetan/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DenMan


 • Adresa: Jane Sandanski 92
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dushan Stojkovski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Igor Talevski


 • Adresa: lagja Avtokomandë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jordanov Jordanço/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rotor


 • Adresa: Leninova 122
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sasho Stojanoviq/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Servis Amper


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase p.n.
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 37 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 141 | | | веќе видена

Зголемените цени на имотот го направија поседувањето стан или куќа сè понеостварлив сон за многу Европејци – проблем што се влоши со кризата на трошоците за ...
сите 14 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj