Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Ohër
 • Stip
 • Veles
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Audio-video pajisje - riparime dhe servise
 • Audio-video pajisje - tregti dhe shitore
 • Aparate për amvisëri - riparime dhe servise
 • Elektronikë
 • Kompjutera - pajisje dhe riparime
 • Telefona Celularë - Riparime
 • Autoparlantë
 • Kompjutera - Pajisje Dhe Harduare - Tregti
 • Ndriçim - Shitore
 • Kompjutera - Printerë
 • Sisteme Dhe Pajisje Satelitore
 • Elektrikë - Pajisje Dhe Pjesë Këmbimi Elektrike - Tregti
 • Aparate Për Amvisëri - Dyqane
 • Telefona Celularë Dhe Aksesorë - Shitore
 • Antena Satelitore
 • Telekomunikacion - Pajisje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Audio-video pajisje - riparime dhe servise

Am Saund/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Audio Center Alpine


 • Adresa: f.Bogovinл
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar za informatika Grupçin


 • Adresa: f.Grupçin
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7833 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Radio servis Alpine


 • Adresa: f.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7822 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shikla


 • Adresa: rr.132 9
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoki


 • Adresa: Kompleksi Bazar lok.17
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 19:00 • Sh nga 09:30 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aitonix - service


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 36
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa elektrotehnika


 • Adresa: Vanço Kitanov 17
 • Vendi: Pehçevë
 • Distanca: ≈7965 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ane Elektronik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astra servis


 • Adresa: Doktor Ribar 14
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Пауза: Пон-Пет 14-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Audio Video Servis


 • Adresa: Rudniçka 24
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 15:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Audio video sherbim


 • Adresa: Mosha Pijade 23
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Auto still


 • Adresa: rr.170 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bds-elektronik


 • Adresa: Gjorçe Petrov 71/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beko Elektronik


 • Adresa: Brigada e 2-të Maqedonase lok.23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CPU-Bitolla


 • Adresa: Dimitrie Tucoviq 46
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Ma , Enj nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

Пауза: Пон, Сре, Пет 12-17

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Digitkom Elektroniks


 • Adresa: Janko Cvetinov 51
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EI servis-DGD Elektronika


 • Adresa: Hristijan Todorovski Karposh 40
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:00 • Sh nga 08:30 deri më 13:30

Пауза: Пон-Пет 13:30-17 ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekran 3D/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути Граѓаните кои струјата ја користат рационално за потребите во домаќинствата, не треба да стравуваат од можни ценовни шекови. Повисоки ...
сите 51 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 79 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика, водни услуги и услуги за управување со комунален отпад на Република Северна Македонија (РКЕ) донесе Одлука со која се ...
сите 42 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 46 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 41 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj