Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Probistip
 • Manastir
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Elektromotorë - riparime dhe servise
 • Vinklerë
 • Elektro servise
 • Elektromotorë
 • Aparate për amvisëri - riparime dhe servise
 • Ndërtimtari - Mekanizma
 • Ngarkues - Pirunë
 • Elektrikë - Pajisje Elektrike - Riparime Dhe Servise
Повеќе филтриПомалку филтри

Elektromotorë - riparime dhe servise по градови

Gostivar Kavadar Manastir Prilep Probistip Shkup Stip Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Elektromotorë - riparime dhe servise

Vinkler


 • Adresa: F.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Atomik


 • Adresa: Jane Sandanski 2
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈9464 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Atomik është një shërbim modern i riparimit: elektro-çelsin, ndreqës (akumulatorë) për akumulatorë, motorë elektrikë. dhe transformatorëve.

Atomik


 • Adresa: Nada Pançeva p.n.
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈9463 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Elektron


 • Adresa: K.J.Pitu 63
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈9509 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Ema


 • Adresa: Shishka p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈9514 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Jole


 • Adresa: Zhelezniçka 16-a
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈9488 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Shërbim elektrik për rrotullimin dhe riparimin e motorëve dhe transformatorëve elektrikë.

Megaom


 • Adresa: Cërniçe 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Motor Corporation


 • Adresa: Trifun Haxhi Janev 11-2/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9443 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Importues i përgjithshëm dhe shërbim për gjeneruesit e Geko, Eisemann dhe RID.

Rade Konçar-Servis dhe riparime të produkteve elektrike


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 52
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Tehnika Servis 2003


 • Adresa: Bul.Brigada Maqedono-Kosovare p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Vllae


 • Adresa: Franc Preshern 38
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9436 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Mapa

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска присуствуваше на Саемот на бизниси од општина Сарај, кој се одржа во организација на фондацијата “Албиз“, каде ...
сите 34 | | | веќе видена

Со повеќе од 20 години искуство како претприемач и инвеститор во Хајтек бизниси со фокус на потрошувачката технологија, Џоди Голдстајн знае повеќе работи за ...
сите 10 | | | веќе видена

Швајцарските приватни банкари се жалат дека некои од нивните клиенти повлекле голем дел од своите пари од банките со цел сами да ги чуваат, без оглед на тоа ...
сите 2 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, заедно со директорот на Државниот инспекторат за земјоделство, одржа работен состанок со претставници од Стопанската комора на ...
сите 14 | | | веќе видена

За два месеца платформата Отворени финанси имала 203.605 прегледи од страна на 19 илјади корисници, кои просечно поминувале 7.07 минути, покажуваат податоците ...
сите 94 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj