Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Crane hire (contractors' equipment & supplies rental)
 • Construction machinery
 • Forklift & industrial trucks dealers
 • Construction companies
 • Structural steelwork contractors
 • Construction Machinery - Spare Parts
 • Excavating & Ditching Equipment
 • Electric Installation (Wire & Cable)
 • Engineering
 • Thermoinsulation
 • Construction Materials & Supplies
Повеќе филтриПомалку филтри

Crane hire (contractors' equipment & supplies rental) по градови

Bitola Kavadarci Kocani Kumanovo Skopje Stip

Радиус (100км)

Crane hire (contractors' equipment & supplies rental)

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Brano


 • Address : 5-ti Kongres 18
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1622708311_81.png?t=true&w=300&h=300

Moto-kran


 • Address : Ho Shi Min 67-б
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

cranes for rent, derricks

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387442779_06.jpg?t=true&w=300&h=300

Elya gradba


 • Address : bul.Goce Delchev, DTC Mavrovka 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

Елја Градба Дооел ви нуди висок квалитет и беспрекорна услуга за изнајмување на кранови, градежништво, обезбедување на делови од градежна опрема и возила.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576743726_16.png?t=true&w=300&h=300

Noce


 • Address : Ljubljanska 6/100
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км

Нашата компанија се занимава со услуги низ цела Македонија, со автодигалки и виљушкари, дигање, транспорт и ракување со секаков вид на товар. Се занимаваме професионално и со изнјамување на монтажно скеле и самоодни подвижни платформи и вршиме посебни изведби во областа на нискоградба.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1613400325_1.jpg?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Baukop


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 210
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

Sale of generators for electric current, and elements for galleries.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580293104_49.png?t=true&w=300&h=300

Indenna Kranovi i kranska tehnika


 • Address : Nikola Tesla 2-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Design, sales and installation of all kinds of industrial cranes.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1487254930_86.png?t=true&w=300&h=300

Dts Imperi


 • Address : Ohridska 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 22:00 • Sat from 07:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evroskop


 • Address : Blagoja Stefkovski 182
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fakom


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski (Edvard Kardelj) 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Globus-komerc


 • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 47-К лок.6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Golden Art


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo (Rudi Chajevac) 7-2/д.п.3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

INZ consult


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

Увозник и овластен сервис за квалитетна механизација, која ја нудиме по конкурентни цени.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615881641_84.png?t=true&w=300&h=300

Orbita trans


 • Address : Pero Nakov 110-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

      

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615557284_48.jpg?t=true&w=300&h=300

Orbita trans 2000


 • Address : Pero Nakov 110-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615557956_51.jpg?t=true&w=300&h=300

Temato


 • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Z&M PRIVATE Co.


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo (Rudi Chajevac) 7 лок.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zahariev


 • Address : Sava Mihajlov 2/17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Detal Veld


 • Address : Shishka 38/2
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Digitrans


 • Address : Done Bozhinov 19
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7862 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kobil


 • Address : Novachki pat б.б.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7909 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Production of decorative, energy-efficient 3D panels, for installation of interior or exterior walls!

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1633091996_26.jpg?t=true&w=300&h=300

Kran ko


 • Address : Teodosie Paunov (29-ti Noemvri) 34
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7924 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Termalift dd


 • Address : ul.100, nas.Karposh industriska zona 2 б.б.
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7862 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Последната сезона на извештаите не покажа никакво забавување на трошењето на банките за нови технологии. Реалноста е дека голем дел од оваа инвестиција нема да ...
сите 52 | | | веќе видена

Неограничен мобилен интернет засекогаш на најбрзата мобилна мрежа А1 Македонија со задоволство најавува збогатување на новогодишната кампања и продолжува со ...
сите 57 | | | веќе видена

Сојузот на синдикатите на Македонија повикува и организира протест, со цел, како што велат, за заштита на економските и социјалните права на своите членови и ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel