Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Strumica
 • Ohrid
 • Gostivar
 • Veles
 • Struga
 • Kocani
 • Kumanovo
 • Prilep
 • Kavadarci
 • Gevgelija
 • Stip
 • Kicevo
 • Vinica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Electric installation (wire & cable)
 • Electrical materials, supplies, instruments & equipment
 • Electrical equipment
 • Architectural services
 • Video surveilance
 • Electrical Buildings Construction Contractors
 • Burglar Alarms & Security Systems
 • Construction Companies
 • Plumbing & Sewage Contractors
 • Lighting - Engineering
 • Gates & Operating Devices
 • Lightning Conductors
 • Computer Networks
 • Engineering
 • Heating Contractors
 • Electric Cables - Manufacturers & Retail Merchants
 • Fire Alarms
 • Construction - Finishing Works
 • Electrical Appliance - Manufacturers
 • Electrical Appliance - Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Electric installation (wire & cable)


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingInternet accessWi-Fi Zone24 hoursAirconditioned

Plantago


 • Address : Vojvoda Vasil Cakalarov 3/1-9 (Adolf Ciborovski)
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Ние сме компанија, со ТИМ со долгогодишно искуство во областа на електротехника, односно, проектирање и изведба на високонапонски и ниско напонски електрични инсталации, безбедносни системи, автоматики, климатизација, хотелски системи, системи за маркетингшки цели, организација на секаков вид на настани, односно проектирање, изнајмување, сетирање и техничка подршка за техничката опрема потребна за одреден настан да биде реализиран како што замислил организаторот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568629350_6.png?t=true&w=300&h=300

Trafo-vod


 • Address : ul.1439 br.6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7432 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Компанијата во последниве 4 години се занимава со поставување на инсталации за (fiber to the home) оптичка мрежа, како во станбени згради, деловни простории, така и за опфат на куќи со подземна или воздушна инсталација.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571738081_03.png?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi Zone

Tm


 • Address : 9-ti Kilometar b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7491 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

DPUT “TM” DOO Shtip is founded in 2003, with legal residence on str. Strumichki pat 9-ti km b.b. in Shtip, Republic of Macedonia. The core business of the company is design, surveilance and installation of electro-energetic equipement and facilities of low and medium voltage. The company is in disposal of a hall for assembling of products, workshop for maintaining and warehouse, with total area of 700м². DPUT “ТМ” DOO Shtip has 24 employees of which 5 with university education and 19 with secondary education.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1500901739_7.png?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Elektrovin


 • Address : Filip vtori 68
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7503 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

Elektrovin is a company whose main activity is services in the field of electroenergetics.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1531903299_56.jpg?t=true&w=300&h=300

Arbeli AB


 • Address : s.Zerovjane
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dilo Kompani


 • Address : s.Mala Recica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7392 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro Dervend


 • Address : Kopacindol
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro favorit


 • Address : Bogovinje n.nr.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7394 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro term


 • Address : s.Zherovjane
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro elektrika


 • Address : Boris Kidric b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7394 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fortesa-e


 • Address : Ilindenska 87/13
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iskra Pa Meli Elektro


 • Address : s.Palciste
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shg Partners


 • Address : Ilindenska 1/6
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehno Val-plus


 • Address : Boris Kidric b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teleoptik Net


 • Address : 29-ti Noemvri b.b.
 • Place: Tetovo

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573119622_36.jpg?t=true&w=300&h=300

Ts-komerc


 • Address : ul.128 br.24
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Valdrini Electric (Valdrini Elektrik)


 • Address : Braka Miladinovi 182
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

9 Mart


 • Address : Ilka Prisaganka 10
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AF Electrical Engineering


 • Address : Vasil Dogandziski n.n.
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aba M


 • Address : 15-ti Korpus b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ales


 • Address : Nikola Parapunov 3-a/33
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Стопанска банка АД – Скопје ги информира своите клиенти дека на 04.08.2020 (денес), изврши процесирање на паричните средства за социјална и детска заштита, ...
сите 60 | | | веќе видена

Цените на нафтата на светскиот пазар денес се во пад, поради загриженоста дека новиот бран на коронавирус може да го отежни заздравувањето на глобалната ...
сите 10 | | | веќе видена

Цената на златото e на највисоко ниво за шест години. Побарувачката на златото е на историски највисоко ниво. Од почетокот на пандемијата на коронавирусот, ...
сите 35 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel