Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Tetovo
 • Skopje
 • Gostivar
 • Kumanovo
 • Struga
 • Kicevo
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Granite tiles
 • Construction materials & supplies
 • Concrete - manufacturers & dealers
 • Construction companies
 • Concrete products
 • Contractors - Roads & Highways
 • Tiles - Dealers
 • Mosaic, Terrazzo & Granite Floor Tiles
 • Warehouses
 • Bathroom - Equipment, Fixtures & Accessories
 • Quarries (Stone & Rock)
 • Sand & Gravel Dealers
 • Roof Tiles
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Granite tiles


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneDelivery

Ciglar ing


 • Address : s.Gradec
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈10669 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

Циглар Инг Дооел с. Градец Врапчиште е фабрика за бекатон плочки од разни димензии и бои.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562243183_11.png?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Cigllana Gradec


 • Address : ul.1550, s.Vizbegovo 37
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10680 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 14:30

Ciglana Tulana is one of the most renowned companies for the production of concrete elements in the Republic of Macedonia. Macedonia. We have more than 30 years of tradition in the production of Behaton, which is a guarantee of the quality of our products.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572614270_34.jpg?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a weekDelivery

City Beton


 • Address : s.Gorno Konjare (Magistrala Kumanovo-Tabanovce)
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 17:00 • Sat from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/54e6b0a0f8d9a8273921f360ab9e15d9.jpg?t=true&w=300&h=300
Parking7 days a week

Ilirija komerc


 • Address : s.Otlja, Lipkovo
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈10678 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 18:00

Ilija Komerc is a company with 20 years of experience that offers production and trade of concrete and concrete elements.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394095925_05.jpg?t=true&w=300&h=300

LindiАрхитектурата и бетонот се нераскинлива синергија на дисциплина и материјал што создава нова уметност - Уметноста на поплочување.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662707821_31.png?t=true&w=300&h=300

Beton Park


 • Address : s.Slatino
 • Place: Tetovo

Categories:

granite tiles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ciglara Gradec


 • Address : s.Kamenjane
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10667 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cuti company


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dabo company


 • Address : ul.131 2
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dekor


 • Address : s.Bogovinje
 • Place: Tetovo

Categories:

granite tiles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Driton Komerc


 • Address : Ul.101 br.25
 • Place: Tetovo

Categories:

granite tiles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzegi-komercCategories:

granite tiles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Extra Park


 • Address : Mala Rechica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10662 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fe Kom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IGM Vratnica


 • Address : s.Vratnica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10657 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ismaili


 • Address : s.Poroj
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ju-Kom Hr


 • Address : s.Zhelino
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Limi Bau


 • Address : s.Selce
 • Place: Tetovo

Categories:

granite tiles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nardi


 • Address : s.Selce
 • Place: Tetovo

Categories:

granite tiles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sena 97


 • Address : s.Bogovinje
 • Place: Tetovo

Categories:

granite tiles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Afrimi-komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

An-Bo Grading


 • Address : ul.24, s.Sopishte 19
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10688 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As Masini/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asfalt Group


 • Address : s.Orizari
 • Place: Kumanovo

Асфалтирање на патишта и други површини, регулирање на дворови како и приватни и јавни градини, отворање и поставување на канализација, подготовка на терени со соодветна машинерија

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1674828092_21.png?t=true&w=300&h=300
Map

„Транспарентноста што пак ќе доведува и до намалување на корупцијата е еден од високо поставените приоритети на оваа Влада. Со таа цел пред нешто повеќе од ...
сите 117 | | | веќе видена

Продолжуваат бесрамните лаги на СДС, се вели во соопштението на ВМРО-ДПМНЕ. Не прекинува работата на фабриката за лаги на СДС и интензивните пресконференции и ...
сите 135 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Двете најголеми европски централни банки нагло ги зголемија каматните стапки во четвртокот, одлучувајќи за поголеми зголемувања од ...
сите 70 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel