Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Tetovo
 • Kumanovo
 • Strumica
 • Vinica
 • Sveti Nikole
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Roofs & roofing
 • Metal products & tin manufacturers
 • Construction materials & supplies
 • Gutters
 • Construction companies
 • Tinsmiths
 • Thermoinsulation
 • Panels
 • Hydro & Water Insulation (Waterproofing Contractors)
 • Structural Steelwork Contractors
 • Roof Tiles
 • Stucco, Exterior Coating & Facades Contractors
 • Construction Insulation Materials
 • Sheds, Patio, Porch, Deck & Gazebo Builders
 • Metallurgy & Materials
 • Tiles - Dealers
 • Insulation Materials Dealers
 • Fences - Manufacturers & Retail
 • Engineering
 • Manufactured Homes
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Roofs & roofing


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Brusnik


 • Address : Dovledzhik b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7477 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

The factory is equipped with state-of-the-art equipment for production of profiled sheet metal, as well as accessories for roof tin construction.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1474274265_26.gif?t=true&w=300&h=300

Nevrus Company


 • Address : Zhivko Chingo 47-A
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км

Неврус Компани е отворен од 2015 година. Имаме работно искуство од 25 години. Се занимаваме со лим и лимени производи, покривање на куќи, настрешници, тераси, гаражи, згради и објекти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1658819662_43.png?t=true&w=300&h=300

Granit - mont


 • Address : Maleshevska 65-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7433 км

Construction of wooden and metal roof structures and covering of roofs with all types of sheet metal.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1680075607_77.png?t=true&w=300&h=300

B-Roofing


 • Address : Industriska zona Bogovinje
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bega Metal


 • Address : Ljubotenska 148
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7392 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Special 97


 • Address : ul.101, s.Dzhepchishte 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal


 • Address : s.Dzhepchishte
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aeem limarija


 • Address : s.Rzhanichino, Petrovec
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

B-B lim


 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Celik BC


 • Address : bul.Oktomvriska Revolucija b.b.
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км

Categories:

roofs & roofing

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daco Limar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Di-kom


 • Address : 8-mi Septemvri (Vladimir Nazor) b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7479 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dis metal compani


 • Address : Luka Gerov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domus Protekt


 • Address : Marshal Tito 3
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dujor Prom


 • Address : Petar Deljan 2-5/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EM Group Electrometal


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 264
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7432 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ganlim


 • Address : Juzhnomoravski brigadi b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

Ganlim – tinsmith service company offers you profiled sheets, gutters, tin roofs and other tin products.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1393314565_77.jpg?t=true&w=300&h=300

Hristov/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Европска централна банка (ЕЦБ) не ги пр0мени каматните стапки иако се очекуваше. Претседателката на ЕЦБ Кристин Лагард изјави дека има високи ценовни притисоци ...
сите 35 | | | веќе видена

Со ребалансот на буџетот новата Влада обезбеди 5,1 милијарда денари за сервисирање на кредитни обврски кон меѓународни финансиски институции во име на државни ...
сите 139 | | | веќе видена

Што се случува со компанијата „Настел“ на бизнисменот Зоран Азманов. Ако порано упорно купуваше и стекна сериозен пакет акции во „Реплек“, сега упорно продава ...
сите 25 | | | веќе видена

Годишната стапка на инфлација во еврозоната во јуни годинава изнесува 2,5 отсто, што е пад од 2,6 отсто во мај. Една година претходно, во јуни 2023 година, ...
сите 37 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel