Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Tetovo
 • Skopje
 • Bitola
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Excavating & ditching equipment
 • Construction machinery
 • Plumbing & sewage contractors
 • Transportation - sand, gravel, earthen materials & concrete
 • Transportation services
 • Building & Construction - Machinery & Equipment
 • Channels & Channel Digging (Irrigation Ditch Contractors)
 • Construction Machinery - Spare Parts
 • Construction Companies
 • Sand & Gravel Dealers
 • Forklift & Industrial Trucks Dealers
 • Trucks & Commercial Vechiles - Transportation
 • Crane Hire (Contractors' Equipment & Supplies Rental)
 • Contractors - Roads & Highways
Повеќе филтриПомалку филтри

Excavating & ditching equipment по градови

Bitola Debar Gevgelija Gostivar Kicevo Kumanovo Prilep Skopje Stip Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Excavating & ditching equipment

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Adi fortklifts


 • Address : s.Bogovinje
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bag Kop


 • Address : ul.172 10
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bag kop


 • Address : s.Mala Rechica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10662 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meli Trans


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10663 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Naf-trans


 • Address : ul.101, s.Zhelino 170
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tiar Trans


 • Address : ul.101, s.Dobroshte 31
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban plan


 • Address : s.Slatino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10660 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alex tours


 • Address : ul.1, s.Dolno Konjare 112
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aver Ismail


 • Address : s.Debreshte
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dva braka


 • Address : s.Chiflik
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fiko servis


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10678 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fimako


 • Address : bul.Jane Sandanski, TC Tri Biseri 7/16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

FIMAKO is a company that deals with trading of new and used machinery for construction.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1589356959_98.png?t=true&w=300&h=300

INZ consult


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

Увозник и овластен сервис за квалитетна механизација, која ја нудиме по конкурентни цени.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615881641_84.png?t=true&w=300&h=300

Kartel


 • Address : Ilindenska 298
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈10677 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

КАРТЕЛ ДООЕЛ Гостивар, Република С.Македонија, е копманија која се вбројува меѓу водечките организации со висок степен на легитимет во сегментот на металската индустрија, која се занимава со изработка и монтажа на секаков вид тип градби од челични профили. КАРТЕЛ ДООЕЛ, произведува и монтира разновидни профилирани лимови за сите фасадерски работи како и носечки елементи UD,CD,UW,CW за градежништво за што поседува автоматски линии.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1556019925_25.png?t=true&w=300&h=300

Lage kompani


 • Address : s.Trapchin Dol
 • Place: Kicevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lela Kompani Fatjon


 • Address : 15-ti Korpus 31
 • Place: Debar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magnum trans r/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Вкупно 2.150 домаќинства, според испорачаните сметки на ЕВН Хоме за наплата за месец јули, ги надминале трите блока во потрошувачката на електрична енергија од ...
сите 5 | | | веќе видена

И да не ја отворевме дебатата за даночните реформи, има законски решенија кои стапуваат во сила од 1 јануари 2023 година, како што се за оданочувањето на ...
сите 103 | | | веќе видена

Повеќе од 100 млади луѓе овие шест месеци ја решија својата егзистенција и нема да ја напуштат Македонија во потрага по подобро утре. „Виновник“ за ова е ...
сите 42 | | | веќе видена

Време зa читање: 7 минути На централниот пазар на естонската престолнина, купувачите со загриженост ги читаат дневните цени за летното овошје и зеленчук ...
сите 10 | | | веќе видена

Деловен простор, производствен комплекс на ул. Сава Ковачевиќ во скопската населба Кисела Вода со површина од 5.618метри квадратни и земјиште од 11.787метри ...
сите 4 | | | веќе видена

Советот да гаснеме сијалици или да се бањаме еднаш неделно не претставува мерка, туку од Владата треба да се финансира поставувањето на фотоволтаични сончеви ...
сите 265 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel